Не зв'язуйтесь з цим банком

Валентин Вибачте 13 октября 2016, 13:17
Отделение по адресу: Львов, пр-т В. Черновола, 59
Відкрив три місяці тому р/р ФОП все оплатив, запропонували карту погодився, хоча жодного паперу в банку так і не підписав. Вже другий місяць поспіль приходять СМС та листи з погрозами зі сторони банку, щоб я оплатив кредит. Який кредит, котрого я навіть в очі не бачив. Намотали мені на карту котрої я ще й не отримав вже боргу в 360 грн. Жодної операції по рахунку навіть не було та і сам рахунок не знаю, бо банк не видав жодного паперу. Ось текст самого СМС:
Vash borg po karti *9325 rozghliad.na prodazh! Informatsii potrapyt do mizhbank. biuro kredyt.istorii. Terminovo splatit borg na k/r 26257********! 0445938011
Ось така фігня. В листі що надійшов то виявляється у мене не сплачено кредит в цьому банку в сумі 1480 грн. Та погрози про прихід колекторної фірми на мою адресу, роботу, та до сусідів. Добре що ще не почав фінансові операції. Уявляю що приходить людям котрі дійсно щость там взяли. Буду готувати позовну заяву до суду, про порушення банком «Банківської таємниці», «Передавання конфіденційної інформації третім особам», «Надання неправдивої інформації до центру „УБКІ“»
OTP Bank
otpbank 13 октября 2016, 16:33
Доброго дня.
Для перевірки та надання інформації прохання відправити Ваш запит (просто скопіюйте) на адресу Call.Operator@otpbank.com.ua Також, прохання уточнити на який номер телефону надходять смс-повідомлення.
Дякуємо.

13 октября 2016, 16:40
З номеру 0672479031 в 15-07 сьогодні 13-10-2016 працівниця Вашого банку телефонувала знову з вимаганням погасити кредит який я взяв в банку. В сумі 1436 грн. я задав цілком логічне питання:
назвіть номер договору та чи є мої підпис та печатка на самому договорі.
На що працівник повідомив що виставляє мій борг на продаж. Який борг питаюсь. Той що Ви взяли в нас. Цирк на дроті.
3 марта 2017, 17:24
Питання вирішили. Але негатив всетаки лишився. Карту я оплатив, але не користуюсь.

Курс валют в ОТП Банке

USD 39.6 40