РОбота в ОТП Банку Кредитним Спеціалістом!!!Моя трагічна історія.

Вероніка Замершко Вероніка Замершко
31 августа 2016, 9:35
Працювала цього року у Львові в ОТП Банку кредитним спеціалістом.Плани в них завищені, виконати їх просто нереально.Тому перших три місяці варто розрахоувавати тільки на ставку 1000 грн.І потім також буде нереально заробити більше.Максимум 500-800 грн бонусами.ТОбто в кінцевому результаті виходить 1800 грн.НІколи в житті не йдіть на цю роботу, бо втратите час і натхнення взагалі десь працювати дальше.У Львові на роботу набирає Гарбарук Ольга Володимирівна.Одразу вішає лапшу на вуха про зарплату і так далі.Проблем з магазином буде багато.Продавці не хочуть віддавати кредити ОТП Банку,і дають їх іншим банкам.Працювати потрібно буде більше за норму.Бувало 8 днів без перепочинку з 9 ранку до шостої вечора!
OTP Bank
otpbank
otpbank
21 сентября 2016, 16:47
Доброго дня.
Перед офіційним прийомом на роботу, Ви проходили стажування, після чого, дві сторони приймали рішення про співпрацю. Всі загальні умови праці та майбутній заробіток Ви могли оцінити в період стажування. Умови праці рівні для кожного. Рівень заробітної платні, залежить від роботи і активності співробітника, що так само озвучується на співбесіді.

miumiuw
miumiuw
10 сентября 2016, 21:54
Знаєте, деяким людям аби жалітися, тільки б не працювати.
Кредитування на ТТ, активна робота в залі, та і, взагалі, робота з людьми — важка робота, яка не кожному під силу.
Як працювали — так і заробили.
Маючи проблеми в спілкуванні з працівниками магазину та невміючи справляти добре враження, звісно, вам нічого не вдасться.
Ще ні разу я не отримувала менше заявленої ЗП (виключаючи випробувальний термін). Хоча може ми з вами працювали в різних ОТП.