Безвідповідальність та бардак

Vlad Nov 14 июня 2016, 13:25
Звернення на портал minfin.com.ua/company/oschadbank

Vlad Nov14 июня 2016, 10:58Vlad, Жмеринка

Які наслідки невідповідності посаді банківського консультанта Ощадбанку? Вона буде компенсовувати 70% кредиту який я мав отримати? Бо за рахунок її некомпетентності та халатності я місяць бігаю за довідками та виписками і не можу отримати теплий кредит від Державної програми утеплення. Сьогоднішній її хіт — закрийте Приватовську універсальну картку (по якій заборгованості немає) бо ми вам кредит не дамо.

6 раз мене «посилали» бо з першого разу перелік документів сказати не можна.

Хто відповідає за бардак?

Vlad Nov14 июня 2016, 12:04Vlad, Жмеринка

Годину намагаюсь додзвонитись на гарячу лінію або побачити відповідь на цему сайті — глухо.

Vlad Nov14 июня 2016, 13:09Vlad, Жмеринка

20.05 Всі документи з переліку надані але поки немає розрахунку літньої субсидії-теплий кредит не надамо

09.06 11:00 Світла немає -теплий кредит не надамо

09.06 15:00 Зайнята. Прийдіть завтра після 15 -теплий кредит не надамо

10.06 15:00 Принесіть довідку з Податкової за 1 квартал бо без неї теплий кредит не надамо

13.06 15:00 Зайнята. Прийдіть завтра на 9

14.06 09:00 Принесіть довідку з Приват банку про те, що ви маєте 0 кредитного ліміту (бо заборгованості по картці немає). Іншими словами закрийте Приват картку а тоді її собі знову відкривайте бо теплий кредит не надамо

Хамство. Некомпетентність. Невідповідність займаній посаді. Безвідповідальність.

sokolok
sokolok
15 июня 2016, 16:02
Обратитесь в другое отделение. Переговорите с начальником\замом для получения более компетентной информации о пакете документов. Кроме того, никто не гарантирует Вам получения кредита — ведь обязательна верификация доходов для проверки платежеспособности. Поэтому меньше эмоций — больше конкретных действий. Тогда всё будет в шоколаде!

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке