Психічно хворий та безвідповідальний співробітник

novikovpavel 7 ноября 2015, 11:53
Я являюсь постійним клієнтом Ставищенського відділення Ощадбанку. Але мене вражає відношення та стан одного контролера-касира, Ледневої Валентини Миколаївни. Приблизно 2 тижні назад я зайшов у відділення проплатити квитанцію. Так як був базарний день клієнтів у відділенні було багато. Довелося постояти в черзі. Під час очікування я почув дуже багато нецензурних слів від вищевказаної особи, якими вона спілкувалася не тільки з колегами, а й з клієнтами. Крім того мені здалось що вона неадекватна, психічно хвора людина. Такій людині потрібно на лікування, а не працювати з людьми. Ну це був тільки початок. Потім вона почала нервувати та кричати що її все дістало, що вона втомилася. Встала, одяглася і вийшла, я так зрозумів що на базар(тому що це не одиничний випадок).Крім цього на базарі вона ходить завжди 40-60 хв., не зважаючи на те що в залі стоїть велика черга. Багато моїх друзів та знайомих відмовляються ходити до Ощадбанку саме через неї, через її хамське відношення до людей. Якщо вона не може себе контролювати, то я вважаю що ця робота не для неї, тому що вона принижує людей. Дуже непреємне відчуття залишається після відвідування банку. Тому прошу Вас прийняти міри для урегулювання даної ситуації.

manson
manson
8 ноября 2015, 18:50
Шо курили? Походу прикольная штука.
Paradigm
Paradigm
10 ноября 2015, 9:14
До чого цей відгук?
AndySmit
AndySmit
10 ноября 2015, 9:17
Наступного разу фільмуйте відео на телефон та розміщуйте на Ютьюбі з посиланням.
Це дуже прискорить ліквідацію проблеми.
finderkm
finderkm
11 ноября 2015, 0:51
До речі, в даній ситуації такий метод може виявитися найефективнішим.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Психічно хворий та безвідповідальний співробітник