Просто послали

Олена Якубенко 13 августа 2024, 19:34
Мені заарештували в Ощадбанку Пенсійний рахунок, на який я отримую пенсію на дітей по втраті годувальника. Виконавець сказала, що бак не повинен був блокувати даний рахунок і що це питання я зможу легко вирішити в Головному відділенні банку м.Київ, вул.Госпітальна 12 г. Я туди поїхала. Співробітниця банку навіть не глянула ні документів, ні мої рахунки. Просто сказала, що якщо заблокували, то все правильно і шаблонно що їм потрібне розпорядження від Виконавця. На мої аргументи, що їх дії незаконні вона почала мені доказувати що таких рахунків як Пенсійний чи Для соціальних виплат взагалі не існує. Коли ж я показала довідку, видану відділенням Ощадбанку, де я відкривала данний рахунок де написано що він Пенсійний співробітниця мене грубо послала в моє відділення. «То йдіть туди, де вам цю довідку видали!!!» Вибачте, це компетентна відповідь працівника??? Повне небажання вислухати і розібратися в питанні. В онлайн чаті лише шаблонні відповіді. Я пішла повторно у своє відділення, де мені спокійно все роз’яснили. АЛЕ я вважаю, що Ощадбанк порушив закон, заблокувавши кошти на дітей.

OkeyDoki
OkeyDoki
13 августа 2024, 23:28
Та сколько можно говорить ВСЕ СЧЕТА В БАНКЕ ТЕКУЩИЕ.

У тебя открыта карточка з тарифом это просто ТАРИФ пенсионный.

Банк не может открывать карточные спец счета.

Твоя задача сделать поточний рахунок для здійснення видаткових операцій и снимать со счета до 14200 включительно
19036256
19036256
14 августа 2024, 9:42
Олена Якубенко,сподіваюсь Ви зрозуміли пояснення Вашого відділення чи ні?Банк заблокував Ваш рахунок не порушивши закону.Ви в банку відкривали ПОТОЧНИЙ пенсійний РАХУНОК,який мають права за борги блокувати,а не підлягають блокуванні ЦІЛЬОВІ рахунки,а в Ощадбанку немає такої можливості відкривати цільові рахунки."Заробітна плата, стипендія, пенсія, соціальна допомога та інші соціальні виплати — це так звані кошти цільового призначення.
Але банк може не мати технічної можливості відкрити окремий рахунок для зарахування виключно таких коштів. Тому рахунок, який відкривається, у тому числі й для зарахування заробітної плати, пенсії, стипендії чи соцвиплат, зазвичай за умовами банківського обслуговування є звичайним поточним рахунком. Тобто це рахунок фізичної особи для власних потреб, на нього можуть зараховуватися будь-які кошти, а не тільки кошти цільового призначення. Це регламентується Інструкцією про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків — резидентів і нерезидентів від 12.11.2003 № 492."Якщо рахунок, на який здійснюється зарахування зарплати, пенсії, стипендії чи соцвиплат, є поточними, то арешт може бути накладено на усі доступні кошти відповідно до регулятивної частини постанови про арешт коштів боржника. Саме тому, що немає технічної можливості розділити цільові кошти та «звичайні».
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
14 августа 2024, 11:01
В двух комментариях всё правильно написали, тут и добавить нечего