Відділення не відповідає

Доброго дня! 03.07.2024, банк наклав арешт на мій рахунок, відкритий в цьому відділенні Ощадбанку. Підстава — Постанова виконавчої служби. Але на сайті МінЮста по мені не відкрито жодних проваджень чи іншого, взагалі мене там НЕМАЄ. В ДІЯ також жодних штрафів, стягнень чи судових рішень НЕМАЮ. Контакт-центр Ощадбанку нічого не можу пояснити чи допомогти, кажуть звертатись до відділення. Звертаюсь через дзвінок, але як і в інших коментарях ніхто не бере слухавку (в робочий час). Також звертався до двох виконавців по Київській області, вони також підтвердили, що я не маю перед ними зобов’язань чи інших стягнень або судових рішень. Дуже прикро і нічого не зрозуміло та ніхто не може допомогти хоча б пояснити, з якого приводу мій рахунок арешували?! Як знаю, що ПриватБанк надсилає повідомлення в такому випадку, з детальним поясненням та номером судового рішення.
Прохаю Вас надати хоч якісь пояснення!

4 июля 2024, 13:02
Ощадбанк сейчас присваивает деньги. В первую очередь с социальных счетов инвалидов и пенсионеров. И военных, и обычных. У меня Ощад украл уже две пенсии. Судебный исполнитель ничем не может помочь. На переписки в электронной почте каждый раз банком сбрасываются шаблонные ответы содержания, по которым ясно, что мои обращения никто не читает. Почитайте на сайте здесь отзывы более ранних периодов. У всех одна и та же беда: блокируют деньги за пару дней, не отдают месяцами. Похоже, что Ощадбанк банкрот.
4 июля 2024, 17:46
Valer11,не пишіть маячню,банк не краде гроші своїх клієнтів,на розгляд виконавчих справ у найбільш затребуваного банку країни існує черга,по відгукам видно,що ця черга велика.
5 июля 2024, 19:47
«Очередь» бывает только там, где пользуются деньгами клиентов на своё усмотрение. Ощадбанк — банк проблемный. А потенциальный банкрот очень даже может присвоить деньги клиентов.
6 июля 2024, 11:42
Valer11,не может присвоить Ваши деньги банк номер 1 в Украине,до рассмотрения Вашего дела Ваши пенсии будут храниться на ВАШЕМ счету.
8 июля 2024, 12:15
Vasilevich0403шукайте інші інстанції для запитів до Ощадбанку, бо тут на сайті, Вам не відповідатимуть, працівники банку вже два роки тут не відповідають.