Скарга. Заблокована картка

Я прошу розглянути мою скаргу.
23.01.2024р. на мій банківський рахунок в Ощад банку було накладено арешт, згідно виконавчого провадження 65026922. Картковий рахунок був заблокований.
05.02.2024р. було зарахування пенсії, а 07.02.2024р. було списання частини боргу у сумі 9506,40грн. Після цього зарахування залишок склав 9087,57грн.
05.03.2024р. було зарахування пенсії у розмірі
9993,34грн. виконавець надіслав до банку
платіжну інструкцію на суму9087,57грн. платіжних- інструкцій вже було надіслано декілька 05.03.2024р, 19.03.2024р, і ще у квітні та травні неодноразово були надіслані виконавцем інструкції до банку, але на сьогодні на 05.06.2024р. і досі не перераховані кошти банком на вимогу платіжних інструкцій, а також не розблокована карта. На мої звернення в Ощад банк, мені не надають ні
якої інформації чому склалась така ситуація,
прошу допомогти з вирішенням даної ситуації, розраховую на швидке вирішення мого питання. Прошу відповідь надіслати на адресу mila04102012@gmail.com

OkeyDoki
OkeyDoki
27 июня 2024, 15:17
Первоначальная сума ареста какая?

Например если сума ареста 9000 тис грн, а на карту заходит 12000 и больше соответственно разницей ты можешь пользоватся.
По поводу того что удержал банк. Тут проще сделать поточний рахунок для здійснення готівкових операцій. Снять ту суму что удержал банк согласно вп. Заплатить напрямую исполнителю по реквизитам которые даст он же…