Обман і крадіжка грошей з рахунку!

Vita69 5 июня 2024, 9:01
Доброго дня. Хочу розповісти неприємну історію, яка сталася зі мною не так давно.
Я є клієнтом Ощадбанку більше 15 років і до цього часу у мене не було нарікань на роботу працівників цього банку. Так ось, на мій телефон надійшло повідомлення, про те, що мені необхідно під'їхати до відділення банку (м. Запоріжжя, пр-т Моторобудівників, 32) і поміняти зарплатну картку (це звичайна процедура, в цілях безпеки, банк переодично міняє картки) і до речі, я міняла картку не вперше. Я під'їхала і поміняла картку, не звернувши уваги на те, що картка зі «стандартної» «перетворилася» на «платінум-картку», і спеціаліст, яка мені її міняла на це теж не звернула мою увагу. Я це побачила лише тоді, коли з моєї нової зарплатної картки було знято (вкрадено) 300 грн. комісії, яку я повинна була сплачувати кожного місяця за користування цією карткою на якій, до речі, лежали мої гроші! Я подзвонила на «гарячу лінію»: мені довго розповідали про якісь бонуси, якісь конференц-зали, про те, що я повинна кожного місяця витрачати більше 5000грн. з цієї картки і т.п …, щоб з мене не знімалась комісія. Я недовго думаючи поїхала і поміняла картку на «стандарт». Гроші, звичайно, мені ніхто не повернув і ніхто не вибачився за обман… Дуже прикро, що у воєнний стан, коли у людей немає роботи і люди рахують кожну гривню, обманом краде гроші Державний банк. Довіри вже, звичайно, не буде. Ах да! і днями від банку, як знущання, надійшло таке повідомлення:
(фото не вставляється, напишу своїми словами):
«Примножуйте свої кошти онлайн!
Отримуйте підвищений додатковий дохід завдяки вашій зарплатній картці…»

Ви спочатку мої кошти поверніть! Поки що я тільки в мінусі від взаємин з Ощадбанком!

Ольга Медведьова
Ольга Медведьова
5 июня 2024, 13:26
Це замануха. Я теж клюнула на цю картку. Зараз намагаюсь відмовитися від неї. Сьогодні знову піду.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Обман і крадіжка грошей з рахунку!