Банк не для людей,а щоб з них взяти більше

Ольга Медведьова 3 июня 2024, 15:10
Рік вже накоплюю негативний досвід щодо «співпраці» з Ощадбанком. Перший, коли термінал з'їв мої гроші (прийняли заяву, обіцяли зворотній зв’язок. Коли сама прийшла знову, виявилося, що треба писати ще якусь бумажулю. Зробила це ще раз, обіцяли тримати на зв’язку. До цього часу ТИША.

Другий момент. Якщо Вам перевели кошти і ви ними зразу розрахувалися- особисті кошти стають БОРГОМ. Бо вони ніби ще не переведені на карту, а в карті вже є в наявності сума.

Третє. Закриття карти. За користування картою, яку вже не використовую…знімають 300 гривень в місяць (платина, блін). Одна назва від платини. Коли я сплатила ці кошти, то на час прийому зі спеціалістом, на екрані… заборгованість. Прийдіть завтра. Керівники Ощадбанку! Робота Вашого закладу виглядає ніби шахрайство.

Ви не допомагаєте людям, а обираєте їх.

8 июня 2024, 11:01
Ольга Медведьова ((Другий момент. Якщо Вам перевели кошти і ви ними зразу розрахувалися- особисті кошти стають БОРГОМ. Бо вони ніби ще не переведені на карту, а в карті вже є в наявності сума. Перевіряйте статус операції, поки не зникне напис-«ОБРОБЛЯЄТЬСЯ«гроші не чіпайте.Термін обробки в Ощадбанку-від двох годит до трьох банківських діб.А побачити це можна в історії операцій при перевірці квитанції.Тому і Вас не пройшов, бо три доби треба чекати.
8 июня 2024, 11:08
Третій момент не пройшов по тій же причині, треба чекати три доби обробки операції.
Ольга Медведьова
Ольга Медведьова
12 июня 2024, 20:08
, дякую за відповідь. Я це знаю. Навіщо тоді здирають гроші за назви карток, якщо операції тривають декілька днів? Це по 100 гривень за кожен день?))) Радію,що здихалася цього банку. Картку закрила! Ура! І що ви оминули ситуацію ПЕРШУ? Треба було б мене «відшмагати» за моє повідомлення))) Чи ви працюєте в банку та заробляєте зірочки?)))
13 июня 2024, 7:08
Ольга Медведьова,пенсіонерів,які вже 10 років на пенсії,в банк не беруть працювати.Якщо Вам цікаво,розкажу і про перші моменти,в мене були два рази в банках Південий,та Приват банку,в яких я знімала кошти з картки Ощадбанку,а писати заяву,як Ви знаєте,треба в банку який видав картку,треба в Ощадбанку,так от ,я не вспівала писати заяви на повернення,бо обидва рази гроші поверталися самі без заяв автоматично,і про це не було,і не буде, ніякого СМС сповіщення,а просто проглядаючи історію операцій,і по сумах грошей я побачила,що банки повертали мої гроші,тому,що в банкоматах фіксується номер картки,з якої гроші списалися,але не знялися.Ви могли пропустити це,чекаючи дзвінка від банку,а гроші були повернуті на Ваш рахунок.Шмагати Вас не збиралася,Ви нічого страшного і нового,не написали,всі давно про це знають.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Банк не для людей,а щоб з них взяти більше