Визначення поточного рахунку боржника, для видаткових операцій

Я не розумію цей банк, коли арешт накладають на рахунок у четвертій ранку, все у них добре. А як зняти арешт, з отриманим листом від приватного виконавця, з постановую яка є у АСВП то дзуськи. Мало того, що ваші же співробітники у відділені називають рахунок «соціальним», ви його швидко арештовуєте. А зняття арешту? Де закони працюють про терміни у 2 робочих дні? Котрі навіть у вас на сайті вказані! Потрібен лист виконавця? Пройшло 14 робочих днів, тиша. Гаряча лінія…Чекайте 3 дні, потім чекайте 2 неділі (лист йде), а потім можливо місяць або рік. І головне ніхто нічого не знає. Країна у стані війни, но навіщо людям які втратили свої домівки, отримувати кошти впо і на дитину. У нас черга, чекайте. А закони …Закони теж почекають. Ви там себе добре почуваєте? Мій банк — моя країна, свобода і ТД ?!? У вас що до клієнтів відношення 0, що до своїх співробітників 0. Не соромно?

Аркадий Шнеерсон
Аркадий Шнеерсон
28 мая 2024, 21:13
Зателефонуйте на безкоштовну урядову лінію 1545 і зареєструйте скаргу на цей недобанк. Бо розмови з працівниками ощаду, що у відділеннях, що на гарячій лініі — марна трата часу й нервів.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Визначення поточного рахунку боржника, для видаткових операцій