Самий кончин й банк що не можу розблокувати поточний рахунок

Анастасія Запорожченко 24 мая 2024, 9:10
У мого батька заблокований зарплатний рахунок. Написали заяву виконавцю на розблокування. 07.05 була відправлена постанова про розблокування рахунку на 13 400 грн через сайт з електронним підписом. 10.05 — лист був вручений за довіреністю. Неоднократно телефонували на гарячу лінію як батько так і приватний Виконавець. Батькові кажуть що такий
лист не отримували, виконавцю кажуть що отримали але ще не зарезервували входящу кореспонденці, не поставили номер. Через пару хвилин вже я телефонуютна гарячу лінію знову кажуть що такий лист не отримали і хто отримав
його за дорученням вони не знають, нехай
виконавець відправе на електронну адресу. Він відправляє знову постанову з електронним підписом на електронну адресу в 11:01 і відповідь на лінії геніальна: ваш електронний лист не надходив. Нехай ваш виконавець надішле
постанову електронним каналом Наіс або ж знову на пошту банка. І це замкнутий круг. І постанова не погасилась і не розблоковують. Банк тупо користується коштами (присвоїв їх собі) В діє давним давно ще з 10.05 є постанова, а банк її не бачить. Походу там інваліди сліпі працюють. Тому
обходьте цей банк стороною, кажуть ПриватБанк — г повне, а цей банк ікон че ний. Ну нічого суд вибʼє і ще моральну шкоду. За яку країну ми воюємо. Батько на ½ працює що б хоть якось себе прогодувати і ті сльози не можна зняти, тварі ви безсердечні, сьогодні вже 24.05 вже 3 неділя пішла, а рахунок не розблокований його не бачать, чи не хотять бачити понабирали інвалідів і лібідо в які не можуть прочитати лис. Люди забирайте свої гроші бо теж не зможете їх зняти.

Сергій Шевчук
Сергій Шевчук
24 мая 2024, 16:51
Это просто ужас!!! Месяц ни ответа ни привета!!! Ничего не добьешься! Ждите смс!!! И всё!!!🤦🤦🤦
Анастасія Запорожченко
Анастасія Запорожченко
25 мая 2024, 9:47
Якщо сидіти, мовчати і чекати то точно нічого не добитися. Ви чекайте, а я не буду
27 мая 2024, 17:13
Они всговоре с частными и гос исполнителями…Бегите с этого банка и всем говорите!!! понимаете вы их кормим …не хотите вообще в этот банк
27 мая 2024, 17:21
Меня они обманули вместе с начальницей отд в харькове по адресу ярослава мудрого

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Самий кончин й банк що не можу розблокувати поточний рахунок