Обман своїх клієнтів

Lana2525 22 мая 2024, 10:11
Сплачуючи комунальні послуги через ощадбанк, випадково звернула увагу, надавши на деталі квітанціі, що я сплачую з комісією. При тому коли сплачую я бачу, суму тільки за сплату послуг, ніде не відображається сума комісії! Навіть сума комісії в застосунку ощадбанку я не бачу. Лише зайшовши в саму квітанцію, я випадково побачила, що є комісія. Реально це обман клієнта! Сплачую я свої гроші, ніде не бачу суму комісії, лише після сплати і то, якщо зайти в додаток. В приват такого не має, ти бачиш реально яка комісія. А в ощадбанк у тебе ніби крадуть цю комісію, вона ніде не відображається. Звернувшись до підтримки ощадбанку, дійсно таким чином знімається комісія і якщо це людина похилого віку, то вона буде сплачувати думаючи що без комісії проплата, бо дійсно ти бачиш суму зняття без комісії. І лише в деталях інформації дізнаєшся про комісію! Це дуже підступна схема, не очікувала такого. Будь-ласка змініть це, не потрібно казати ми ж написали, я перечитала перед сплатою і бачила, що сума без комісії знімається. Ви шахрайські приховуєте і крадете комісію на проплаті комунальної послуги. Це вкрай не правильно!

22 мая 2024, 13:43
Lana2525, Ви не написали як оплачували комунальні? Якщо платити через касу та термінал то кожна квітанція з коміссією, як і у Приват банку, якщо через додаток Ощад 24, то Комісія — на рахунки постачальника послуг відкриті в Ощадбанку — не тарифікується, на рахунки відкриті в інших банках — 0,5% від суми, мінімум 5 грн. — максимум 500 грн.*.Раджу Вам оплачувати комунальні, з картки Ощадбанку ,(Якщо така є у Вас)сидячи вдома, через інтернет, у додатку Ощад24, там оплата БЕЗ КОМІССІЇ.Про коміссії Ви можете прочитати у тарифах Ощадбанку.
OliviaKvitkova
OliviaKvitkova
22 мая 2024, 15:11
19036256, я бачу, шо ви тут добре обізнані в питаннях Ощаду, певно співробітники банку, які мали тут відповідати, побачили, шо є така грамотна людина і все на вас повішали і 2 роки не відписують як ви кажете. То це у вас хобі таке тут строчити чи ви все-таки працівник банку?
BIELIKOVA OLENA
BIELIKOVA OLENA
27 мая 2024, 0:58
Ви написали неправду. В застосунку теж є комісія, але не на всі комунальні
27 мая 2024, 18:22
BIELIKOVA OLENA, не рассказывайте мне сказки, я 10 лет на пенсии и являюсь клиентом Ощадбанка, ещё раз повторяю-
«Комісія — на рахунки постачальника послуг відкриті в Ощадбанку — не тарифікується, на рахунки відкриті в інших банках — 0,5% від суми, мінімум 5 грн.,»если Вы делаете перевод на карту ДРУГОГО банка комиссия есть, если простой перевод на карту ОЩАДА, то этот перевод БЕЗ КОМИССИИ.
OkeyDoki
OkeyDoki
22 мая 2024, 23:07
В квитанции нажми детали под каждым платежем и найдешь комисиию сразу это первое,
второе по платежам на свободные реквизиты она идет в самом низу…