Скарга на Ощадбанк

Zavakevich1979 21 мая 2024, 15:28
29.04.2024 року на мій зарплатний рахунок через виконавчу службу банк наклав арешт.
30.04 виконавча служба відправила повідомлення до Ощадбанку про закриття провадження.
На сьогоднішній день картка не розблокована.
Я не маю можливості вже більше трьох неділь користуватися коштами.
У мене запитання до керівників денної установи!
Ви розумієте, що люди не можуть користуватися своїми грошима?
За що жити?
За які кошти?
Чому ваші працівники у відділеннях розводять руками і не можуть вирішити цю проблему на місцях?
Дайте вашим клієнтам чітку відповідь, коли розблокуються рахунки?

21 мая 2024, 17:29
«Ви розумієте, що люди не можуть користуватися своїми грошима?
За що жити?
За які кошти?»

Как-то сразу возникает 2 вопроса.

Первый вопрос — зачем люди спекулируют тем, что якобы им не за что жить? Ну прям с голоду умирают.

Возьмите воспользуйтесь ЛЮБОЙ своей кредитной картой любого другого своего банка (помимо Ощада) Если у вас еще нет такой карты — то открыть ее в любом банке — дело 15−30 минут. Завели кредитную карту и рассчитываетесь ей спокойно… И это вам не будет стоить НИ КОПЕЙКИ переплаты, потому, что льготный период обычно 55−62 дня. За два месяца вам уже откроют вашу карту зарплатную и вы погасите кредитку.

Так, что прекращайте спекулировать тем, что якобы не за что жить.
Можете не благодарить меня — мне приятно, что я помог вам советом и спас от голодной смерти

И второй вопрос — А ЗАЧЕМ вы жалуетесь сюда если Ощад уже больше двух лет не отвечает на жалобы на этом сайте? Какой смысл? Вам все равно банк не ответит
16Matya08
16Matya08
21 мая 2024, 20:33
А якщо ви такій спеціаліст в цьому питанню,то ви повинні знати якщо є погана кредитна історія,а вона є,бо арешти є,то кредити не видають.І не дякуйте за інформацією.А ми дуже за вас раді,що ви маєте таку картку і не вмираєте з голоду
22 мая 2024, 14:53
Так может надо так распоряжаться деньгами, что бы не было арестов и плохой кредитной истории? Может надо хоть каими то зачатками финансовой грамотности обладать? Ну хотя бы первым и самым главным — не трать больше чем зарабатываешь
21 мая 2024, 23:49
Навчіться розмовляти і писати державною мовою, по-перше, а не мовою окупантів.
А по-друге, людина хоче розблокувати конкретну карту і користуватися своїми власними коштами, а не брати якісь там кредитки. Тим паче, що постанову про зняття арешту вона має.
А по-третє, якого милого ви тут свої непотрібні коментарі під чужими дописами пишете, якщо банк не відповідає? Чи дома світло відключили і немає чим займатися?
22 мая 2024, 14:56
Научитесь читать Конституцию страны, например статью 10 и статью 24 в которых указано, что в Украине ВСЕ языки защищены и любой язык можно применять . В статье 10 русский язык даже отдельно выделен. А в статье 24 указано, что запрещены ЛЮБЫЕ запреты и притеснения по языковому признаку. Так, что со своими советами проходите мимо.
22 мая 2024, 15:00
Lolik1837, а у вас вже зовсім немає совісті писати мовою окупанта, який знищує країну і щодня вбиває мирних людей? Чи закордону вже все по-барабану?
Не зліть хоча б людей своїми виходками.
І якшо ви такі конституційні, то в Конституції написано, шо кожна людина має право на достойне життя і право розпоряджатися власним майном і т.д., а ваш гавнобанк видно не знає цю норму, бо безпідставно блокує Чужі кошти!!! Ідіть і їх просвіщайте, а не пишіть людям свою гидоту.
22 мая 2024, 15:09
Это язык народа Украины . На нем половина населения страны говорит и почти 100% понимают. С какой стати людям отказываться от своего родного языка если какой то деб…л ляпнул, что это «вражеский язык»? Враги- это конкретные люди , но никак не язык
22 мая 2024, 15:14
Ви взагалі нормальні? Мова народу — українська. Нормальні люди не хочуть мати нічого спільного з *** державою і активно переходять на укранську, якщо мозку звичайно вистачає. З вами взагалі немає про шо говорити, як казали інші користувачі. Видно ви і є представник «русського міра». Просто не розумію, чого тут писати людям свою дурню і критикувати замість того, щоб давати розумні поради.
22 мая 2024, 15:59
Нет желания с вами спорить по языковому вопросу. Просто прочитайте статьи конституции Украины 10 и 24.По одной государство гарантирует использование любых языков , в том числе и русского, что даже описано отдельно в статье 10, а по 24 статье запрещено всякое преследование и ущемление по языковому принципу .
22 мая 2024, 16:02
Lolik1837, Я нічого читати не буду, бо не маю в тому потреби.
А ви раз такі обізнані і знаєте закони, то порадьте як бути людям у яких арештовано рахунки впродовж тривалого часу, є постанова про зняття, але банк не розблоковує їх? Наскільки правий банк і шо робити людям?
22 мая 2024, 17:06
Вы только , половину украинцев оскорбили тем, что они не украинский народ и что нормальные люди не должны говорить на русском .То есть для вас Харьков не украинцы и не Украина раз они говорят на русском , для вас Донбасс, Запорожье , Днепр, Крым , Николаев , Одесса, Херсон и не Украина и не украинский народ раз говорят на русском,

«Нормальні люди не хочуть мати нічого спільного з *** державою і активно переходять на укранську, якщо мозку звичайно вистачає.»

А вы не ох… если для вас вас даже ребята из ЗСУ, которые говорят на русском (а там таких не меньше половины), оказывается тоже не украинский народ и «ненормальные люди» и у них мозгов по вашей логике не хватает .?
Вы не много на себя берете делить на «нормальных» и ненормальных" по языковому принципу? Не много на себя берете по этому принципу относить или НЕ относить к украинскому народу ?
И вы думаете , я такому человеку как вы что-то подсказывать буду. Вы Фарион или ее последователь . Таким помогать просто нельзя. Вы оскорбили и унизили наших защитников, которые говорят на русском и оскорбили ту часть украинского народа , которая говорит на русском
22 мая 2024, 17:36
Lolik1837, це ви вже просто морозитеся дати відповідь на моє питання чи просто не знаєте, шо грамотно відповісти? Тепер зрозуміло, шо ви повний 0 в законах і т.д. Перестаньте тут писати всіляку дурню і російську пропаганду розводити.
22 мая 2024, 15:04
Вы вообще понимаете разницу между «брать кредит» и «воспользоваться кредитным лимитом карты » ?. Я уже по этому вашему «перлу» вижу, что вы в этом просто «ноль» . Вот в вашем случае как раз лучше промолчать и не давать советов .
Андрей Клименко
Андрей Клименко
22 мая 2024, 12:07
Не звертайте на нього уваги, я почитав тут багато відгуків, то цей клоун майже під кожним відгуком строчить свої , як йому здається, поради, які, на справді , вказують на його неповноцінність та схильність до маніакальності з якою він захищає Ощадбанк.
22 мая 2024, 14:05
Я буду писати сюди, якщо будуть результати з банком, може хоч разом щось зробимо
22 мая 2024, 14:14
Вікторія Карнаєва, у вас від якого числа постанова про зняття? Скільки чекаєте вже?
22 мая 2024, 16:56
Постанова про зняття з 07.05.24.
22 мая 2024, 17:38
Вікторія Карнаєва, якісь скарги подавали кудись? У відділенні були, звернення на Ощад подавали?
22 мая 2024, 19:25
Так подала скаргу до НБУ, на гарячу лінію Ощадбанку, мабуть, 5 скарг, листом сама відправила Постанову на банк, візьму довіреність від батька і піду у відділення, якщо і це не допоможе , вже залучила адвоката .
22 мая 2024, 19:45
Вікторія Карнаєва, ви молодець, шо не опускаєте руки і боретеся з ними! Ще можна подзвонити на 15−45 урядова лінія, такод залишити скаргу, хай проводять розслідування
22 мая 2024, 14:13
Андрей Клименко, теж звернула увагу, шо цей бот всюди пхне свого носа. Люди тут шукають вихід, діляться своїми проблемами, а воно пише всяку дурню.