Як в Ощадбанку замовити перевипуск картки у якої закінчився термін придатності

Начитавшись гнівних відгуків.Для заміни пенсійної картки у якої вийшов термін придатності, вирішила замовити заздалегіть, бо були скарги, що коло місяця виготовляють.Зайшла на сайт Ощадбанку https://www.oschadbank.ua/cards, знайшла «Замовити картку», там треба написати ім'я (без прізвища)та свій фінансовий номер телефону,і чекати дзвінка від оператора Ощадбанку, надійшов дзвінок з номеру (044) 350−01−33, оператор розпитував про рахунок, треба згадати кодове слово, яке Ви вказували при оформлені рахунку п’ять років назад, спитала суму останньої операції(я зняла всі кошти, бо були скарги, що я не зможу це зробити, бо заблокують карту)далі так, як наше відділення скасували, вона запропонувала найближче відділення.Картку замовили, далі оператор відповів, що стара картка НЕ ЗАКРИВАЄТЬСЯ,і можна користуватися, поки не одержу нову картку.Так і було у додатку Ощад 24 написано, номер старої картки-активний, а поряд було написано новий номер -випускається.Нову картку видали через СІМ діб, без черг, без страховок, безкоштовно,і на картці було вказано прізвище та ім'я (на англійській мові), а тарифний пакет «мій рахунок».Не треба замовляти іменну картку, бо це інша додаткова картка яка коштує 100грн.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Як в Ощадбанку замовити перевипуск картки у якої закінчився термін придатності