Не хочуть повертати вкрадені гроші з моєї карти.

Danylova1985 5 февраля 2024, 18:38
22.01.2024р.о 18:26 невідомі вкрали гроші-32тис.грн.-з моєї карти Ощадбанку.Дані своєї карти я ніколи нікому не надавала!!! При кражі грошей банк не повідомив мене (смс-повідомлення про списання коштів з мого рахунку).Я не дозволяла нікому переказувати гроші з мого рахунку! Банк повинен повернути вкрадені гроші,є закон.Але його не дотримуються!!! Я одинока мама, сама виховую дітей.Як так?? Мій батько Данилов В.М.приходив до відділення Ощадбанку, щоб йому показали як правильно написати довіреність на розпорядження моїм рахунком для написання заяви на повернення вкрадених коштів, але ніхто цього не зробив!
Данилова Ольга Василівна.

19036256
19036256
6 февраля 2024, 12:02
Заяв на повернення вкрадених коштів шахраями банк не приймає і закону на повернення коштів по заяві такого теж немає,бо існують у банка захистні засоби від шахрайських дій-це коди в СМС,які приходять тільки на Ваш телефон,банк радить не переходити на підозріли сайти,які нажаль з’явилися від шахраїв про допомоги постраждалим родинам,радить не перездвонювати шахраям,які називаються банком,тому спочатку Вам треба писати заяву в поліції,бо розшуком грошей займається поліція.Я не співробітник банку,тому прошу на мене не налягати,я клієнт банку с 10-ти річним користуванням,і тут на сайті з 2017 року я багато начиталася скарг і порад від банку.а зараз вже більше року тут на сайті банк зовсім не реагує на скарги і не відповідає,нема працівника,котрий раніше відповідав.Згадуючи поради банку,банк Вам відповість,що дані рахунку чи Вашої картки потрапили до третіх осіб,стався витік секретної інформації з допомою якої і сталася крадіжка Ваших коштів,можуть винити Вас у цьому.Ніколи не вірте таким СМС,які пишуть,що Ваша картка заблокована службою охорони банку,і щоб такого не сталося просять передзвонити на номери мобільних операторів,У Ощадбанку дійсний тільки один номер з якого приходять СМС це 0800 210 800.І банк НІКОЛИ не дзвонить своїм клієнтам,якщо щось підозріло банку,він просто блокує Ваш рахунок.Згадуйте,щось було у Вас таке?По довіреності не будуть нічого вірішувати,нажаль,треба Вам з цим розбиратися.Мені Вас дуже шкода,але треба бути обережними,нажаль шахраї вигадують багато.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не хочуть повертати вкрадені гроші з моєї карти.