Живуть за старими інструкціями

Я вирішив закрити рахунок, котрий був відкритий у іншій області. У відділенні оператор зажадала паспорт-книжечку, «на котрий відкривався рахунок». За документами з Дії (котрі мають таку ж силу, як і паперові) проводити операцію відмовилася.
Рахунок відкривався на мене, громадянина України з іменем, прізвищем та по-батькові.
Ці параметри підтверджують наявні в Дії закордонний паспорт і водійське посвідчення, котрі згідно статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» посвідчують мою особу, чого має бути достатньо. Ну, якщо банк дотримується законодавства України, а не власних інструкцій

29 января 2024, 20:31
«паспорт» в дие годен лишь для удостоверения личности в несерьезных действиях — посадка на поезд, покупка алкоголя или на улице показать проверяющим. Где сереьзная отвественность — банки, и т. д. там ее не обязаны ее принимать то что дия это не оригинал подтверждающий личность, а лишь посредник, управляемый не самыми грамотными специалистами
2 февраля 2024, 12:21
Ви погано читали законодавство. Якщо читали.
14 февраля 2024, 19:49
Наше законодательство пишут и за голосуют безграмотные депутаты, последние скандальные законы тому свидетельство
alexhp
alexhp
30 января 2024, 16:08
Скажіть будь ласка, а ща таке посредник,управляемый не самыми грамотными специалистами?
30 января 2024, 16:17
Vitaldes,вообще-то в Ощадбанке пока не было возможности закрывать счета в любых отделениях,не говоря о других областях,может сейчас есть изменения,не слышала?Всегда посылали в то отделение,где открывался счёт.В паспорте-книжечка стоит печать о прописке,поэтому для банка нужна была именно такая запись,а в документах ДИИ прописка не указана.
2 февраля 2024, 12:19
Якби я поміняв паспорт на ІД картку, мене теж послали б подалі бо там прописка відсутня взагалі?
Про можливість закривати рахунки в інших областях мені повідомили на гарячій лінії цього ж банку.
І окремо мене харить отой обласний феодалізм. В інших банках можна виконати любу операцію в любому відділенні на території України.
2 февраля 2024, 12:39
Vitaldes, ще до війни ОщадБанк обіцяв, що вони працюють над розробкою можливості обслуговування по всій Україні, не прив’язаному до однієї області, але так нічого не вирішено, може війна цьому завадила? А поки що в тарифі банку є окрема ціна, на переведеня обслуговування (відкривання рахунків)з однієї області в іншу, колись це було 75грн.
StarFighter27
StarFighter27
14 февраля 2024, 19:08
Гарячая линия не отвечает и ни на что не влияет. Все ответы это отмазка

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Живуть за старими інструкціями