Ощадбанк — злодій!

Сергій Галушка 14 ноября 2023, 11:57
Отделение по адресу: Полтава, ул. Небесной Сотни, 1/23
У 2019 році прийшло їм від виконавців на 14 210г. Зразу поставили на цю сумму арешт і на зарплатну і на кредітну (з НУЛЬОВИМлімітом). З часом по зарплатній сума вийшла з мінуса у плюс, й вона розблокувалась. У цьому році виконавці знов активізувалися по тому ж провадженню, направивши виконавчий у бухгалтерію на роботу, бо вияснилося, що у 2019 банк у мене гроши узяв і нікуди не відправив. Почав розбиратися, зв’язав банк з виконавцями, виявили що виконавчий той самий але сума збільшилася чомусь до 14 343г. І що робить ОщадБанк?!!! Вони ЗНОВУ арештовують по зарплатній 14 343г. і розраховуються з виконавцями. А я знову виплатив банку арештсуму. Тепер банк 28.09.2023р. отримав від виконавців єлектронне повідомлення (для бистроти обробки) про те що до мене претензій нема, судове закрито по виконанню у повному обсязі і усі арешти треба зняти. АЛЕ!!! До сьогодні 14.11.2023 ОщадБанк так і не повернув мені вкрадені в мене щє у 2019 році 14 210г. І не прибрав з кредітки борг у 14 210г. І при тому, що зам. управляючого мого відділення Марина Петрівна віднеслась дуже чуйно й намагалася максимально допомогти, але Підтверджую ОщадБанк — ЗЛОДІЇ!!!