ОБслуговування

AK1971 30 октября 2023, 12:11
Доброго дня Дуже не задоволена обслуговуванням Вашого банку. Це моя друга вже скарга. По перше Мазур Віра втручається в не свої справи, закриває рота кліентам, хамить і не спілкується державною мовою у Державному закладі. Взагі всі співробітники невічливі, це я побачила по чоловіку після важкого поранення з палицею на дверях о 8.15 якого не пустили, як і всю чергу, бо в них запускають компьютери.(А не повинні вони приходити трохи раніше для цього і до 8 години налаштувати?) А сьогодні в мене знову проблема з вашим банком і саме через персонал. Я мешкаю в селі 70 км від міста.Коштує моя дорога 300 гр в обидві сторони і я була 27.10 у банку, а зараз мушу їхати ще? Мені дали не повні реквизити по мойому кредиту і я не змогла сьоогдні закрити кредит в іншому банку, через відсутність повної інфррмації.Тепер мені знову шукати кошти на дорогу? А чия це провина? Хто мені оплате дорогу? ЗвільнитЬ весь склад! Не причиняйте людям неудобства, як що сидять не грамотні фахівці це не є показатели обслуговування!

Ukrsamover
Ukrsamover
1 ноября 2023, 20:10
Можливо ви не зрозумило пояснили чого саме вам потрібно.