Одне з найгірших відділень у Києві

191216 12 октября 2023, 17:25
Працівники одне тільки роблять, що ходять і подають вигляд, що вони, щось роблять. Обслуговуваня одного клієнта годину. Плюс хамське відношення

13 октября 2023, 0:29
Буває таке,що сайт висить,тому робітник банку може повільно обслуговувати,а якщо відкривають рахунки то це буває по 45хвилин не менше на одного клієнта,і це відбувається не тільки у Вашому відділенні.
13 октября 2023, 16:45
А що «висить», коли працівник Ощадбанку грубіянить клієнту? Чому не грубіянять в інших банках, а лише в Ощадбанку?

Скільки ви отримуєте грошей за один коментар, який покликаний не з’ясувати обставини чому клієнт отримав неприємний досвід, а покликаний пояснити, чому шахрайські дії працівників Ощадбанку, коли в клієнтів крадуть гроші чи їм грубіянять у відділеннях — це норма.

В нормальному банку, якщо щось не працює, то голова відділення підходить до черги, просить вибачення, і запитує, чи буде клієнтам зручно зачекати, поки фахівці виправлять проблему, чи клієнту краще залишити свій номер телефону, і йому зателефонують після усунення проблеми і запросять у відділення.

В Ощадбанку проводити платіж 10−15 хвилин замість 2−3 — це абсолютна норма: що у великому місті, таке як Одеса, що в маленькому.
OkeyDoki
OkeyDoki
13 октября 2023, 23:59
А ну ка смотри с Европы видимо приехал, начальник отделения выходит ага че еще хочешь?)

а по поводу жалобы, тут ничего не рассписано.
14 октября 2023, 11:48
Петренко,Ви можете щось конкретне порадити,чи тільки як писати скарги?Я на цьому сайті відгуків з 2017 року,а ви з’явилися 11 жовтня 2023р,для цього щоб побачити,не треба бути працівником банку,натискай на мій нік і побачишь,скільки я тут пишу,а скільки ви тут пишете,лише третю добу,і там до речі побачиш,що я пенсіонер.
Ukrsamover
Ukrsamover
13 октября 2023, 20:32
В чом проблема? Ходите в нормальный банк. Чого Вы идете туда? Наверно в «нормальном» банке дороговато. Мы хотим все на дурняк.но обслуживание что бы на высшем уровне.

14 октября 2023, 11:55
Петренко решил открыть охоту на ведьм и закрыть один из ведущих банков в Украине, Ощадбанк.Ни одного нормального совета нет, только-«Пишите жалобу».Из-за таких коментаторов как Петренко, люди, при обращении в Ощадбанк уже заходят на взводе, веря таким отзывам, что там обязательно нагрубят и надурят, и выплёскивают свою злость на всех людей и сотрудников подряд.
13 октября 2023, 21:34
Обоснуйте свои слова про «дурняк». Какая комиссия у Ощадбанка за оплату счетов? Какая комиссия о Приватбанка, у Монобанка, у Sense Банка, у ПУМБа, у Райффайзен банка? Приведите конкретные цифры, пожалуйста. Иначе выходит, что вы – лжёте про то, что люди идут в Ощадбанк за низкой комиссией.

С сараем, в котором работают совершенно невоспитанные и непригодные к работе с клиентами кассиры, который называется Ощадбанк, людям приходится иметь дело, потому что там открывают счета некоторые компании, заставляя сотрудников получать зарплату, а также государство на карты этого банка проводит социальные выплаты.

Многие люди не знают, что работодатель обязан выплачивать зарплату на карту того банка, который захочет работник. Работнику вешают лапшу на уши, что никуда мы вашу зарплату переводить не будем. Не нравится — увольняйтесь.

Пенсионеры тоже не знают, как сменить банк для получения пенсии.

Жду вашего комментария со сравнением тарифов с другими банками. Если комментария не будет, то значит вы — лжец.
14 октября 2023, 18:00
Добрий вечір до вас питання як змінити банк для отримання пенсії і по тарифам будь ласка, а то виходить я нічого не скажу сам дурень.
16 октября 2023, 16:34
Добрий день. Питання до вас — до кого конкретно? Ваш коментар залишений під відгуком про банк. Ви думаєте, в Ощадбанку в керівництва є мозок, і вони пришлють своїх менеджерів щодня переглядати відгуки на всіх сайтах, щоб надавати консультації?

В ПФУ роз’яснили, що для зміни банківських реквізитів необхідно відкрити рахунок в обраному уповноваженому банку та подати відповідну заяву до сервісного центру Головного управління Пенсійного фонду України. При цьому заяву можна подати як особисто, і через уповноважений банк.

На сьогодні є 42 банки, які мають договір з ПФУ

Посилання на сайт пенсійного фонду України: www.pfu.gov.ua/2156732-upovnovazheni-banky-cherez-yaki-zdijsnyuyetsya-vyplata-pensij-pilg-ta-zhytlovyh-subsydij-sotsialnyh-strahovyh-vyplat/

Або наберіть в гуглі: «Уповноважені банки, через які здійснюється виплата пенсій, пільг та житлових субсидій, соціальних страхових виплат у 2023 році».

Наприклад, банк ПУМБ не бере комісій ні за поповнення картки, ні за переказ грошей на картки інших банків України на відміну від Ощадбанку. Може серед цих 40 банків є й інші банки, які не беруть комісій і абонентської плати за обслуговування.

16 октября 2023, 16:56
Вот ви відповіли дуже добре, питання я задавал вам для того якщо ви критикуете банк і менеджерів пишіть як зробити добре, по комісіях можливо в інших банках менше, а скільки в інших банках відділень і банкоматов?
17 октября 2023, 17:24
Навчіться, будь ласка, відповідати коментатору, до якого звертаєтесь, а не писати в повітря. Я не лише критикую банк і менеджерів, а і пишу конкретні детальні інструкції, що потрібно робити. Прочитайте їх, і тоді не буде приводу звертатись із проханням «пишіть як зробити добре».

Я вам привів принаймні один банк. Ви знову задаєте те ж саме питання. Таке враження, що ви просто не читали мій коментар.

Телефонуйте в усі банки по черзі і з’ясовуйте розмір комісій. Потім нам розповісте.
McDonalds
McDonalds
28 октября 2023, 6:48
Іван Петренко, читаю ваши комментарии и кроме одного негатива от вас ничего больше не видно, сравнивая другие банки — у Ощада довольно выгодные тарифы, если конечно их знать и уметь пользоваться.
17 октября 2023, 17:59
Давайте так ви дуже ображений на банк чи на менеджерів це ваша справа, але інших клієнтів банк влаштовує і по комісіях за комунальні ви не згадуєте про кількість відділень банкоматів і наостанок не ображайте людей.
25 октября 2023, 14:17
Ви так і не навчились відповідати співрозмовнику, а пишете коментарі до вихідної публікації. Ви не відповіли на моє питання про розмір комісій. У вас настільки примітивний рівень розвитку, що ви вважаєте, що кількість банкоматів (які крадуть гроші у власників карток інших банків) і відділень (де некомпетентні хамовиті працівники) якимось чином допоможе авторці публікації, яка зіткнулась із хамством.

Я на банк не ображений. Мені на цей банк байдуже. Я лише пишу інструкції, як боротись зі свавіллям. А ви просто немічне, недалеке створіння, яке найняв Ощад, щоб пробувати заперечувати і спростовувати справедливу критику на адресу цих шахраїв. Може ви навіть очолюєте віділення Ощадбанку. Не виключаю і такого.
25 октября 2023, 17:45
Нешановний як що ви будете продовжувати ображати людей на сайті вас не буде почитайте правило користування.
17 октября 2023, 18:12
Alexhp,повністю підтверджую Ваші слова.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Одне з найгірших відділень у Києві