Найгірший банк країни

runwild 5 октября 2023, 23:19
Не стану писати про вічні черги, комісію за перевірку власного рахунку в банкоматі і інші неадекватні прояви цього банку, які всім відомі.
Моя історія цікавіше. Нещодавно натрапив в вайбері на повідомлення від Ощадбанку про те, що з мого рахунку стягнуто кошти за неактивність, і тепер вони стягуватимуться щомісяця. Оскільки картка в Ощаді мені потрібна була тільки для використання «Картки Киянина» з пільгами, раніше я просто раз на рік з неї щось купував, і комісія не начислялась. Інших причин користуватись послугами цього банку я не бачу. Але…
З лютого 2022 року я пішов добровольцем у ЗСУ, і досі знаходжусь на фронті. Ні біля мене, ні в декількох годинах їзди немає ні банкоматів Ощадбанка, ні тим паче відділень. Картка моя давно згоріла, і скористатись я нею не можу. Їхати сотні кілометрів у відділеня, щоб простояти пару годин в черзі і закрити рахунок у мене також немає можливості.

Щоб вас так у лікарнях обслуговували, як ви обслуговуєте своїх клієнтів.

Lolik1837
Lolik1837
6 октября 2023, 5:16
Просто через банковское приложение переведите ВСЕ оставшиеся в Ощале деньги на любой другой счет и ничего с вас высчитывать не будут.

Проблема из ничего
19036256
19036256
6 октября 2023, 8:49
Runwild,спробуйте написати тут https://minfin.com.ua/ua/users/oschadbankua і запитати,як Вам,захистнику країни з фронту закрити рахунок,що робити?Це канал зв’язку з Ощадбанком.
McDonalds
McDonalds
28 октября 2023, 7:18
19036256, к сожалению, счета онлайн банк не закрывает, но если на счету нету денег, то и комиссия за обслуживание счета в задолженость не списывается.