0980411366 12 сентября 2023, 14:30
Хочу розповісти про треш з яким я зіштовхнувся обравши ДЕРЖАВНИЙ «Ощадбанк»
Я мобілізований 28.02.2022 року до лав ЗСУ! І так зі мною трапилось що на самому початку війни я обрав для отримання грошового забезпечення саме ОЩАД сподіваючись що в будь якому разі державний банк буде працювати не дивлячись ні на що! І ось з чим я зіштовхнувся, в липні 2023 року, виконавча служба наклала арешт на фактичну суму заборгованості на моїх рахунках, щойно отримавши повідомлення від банку про арешт коштів на рахунку я вирішив виплатити заборгованість та і забути про це тому що сума боргу не значна, а грошей на рахунку було достатньо, але тут почалось найцікавіше, намагаючись заплатити заборгованість з зарплатної картки виявилось що мій рахунок заблоковано повністю, і для Ощадбанку немає різниці що згідно постанови виконавець наклав арешт на суму заборгованості а не на весь рахунок!!! Далі ще веселіше, в той самий день я повернув борг іншим способом і в ввечорі того ж дня виконавець надіслав до Ощадбанку постанову про зняття арешту та закінчення виконавчого провадження!!! І на цьому мала бути крапка, але ні, вже минуло 2 місяці і рахунок досі заблоковано, грошове забезпечення не отримую 3 місяць, власні гроші які на рахунку теж вкрав Ощадбанк та відмовляється повертати!!!
Усі звернення на гарячу лінію Ощадбанку, НБУ, особисті візити до відділення з постановою про зняття арешту та письмовою заявою до банку не дали жодних результатів!!! Хочу сказати що набагато гірший ворог для Українського народу знаходиться в середині держави і фінансується за наш з вами рахунок! Не розраховую на зміну ситуації, просто текст з відчаю та злоби!

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не виконують постанову виконавчої служби про зняття арешту з карткового рахунку!