Дуже пагане обслуговування

eliza12 1 августа 2023, 20:34
Користуюсь цим банком, тільки тому що організація де я працюю користується послугами цього банку, та відкрила нам в ньому зарплатні раунки. Мало того, щоб отримати нову картку надо місяць, а то і більше чекати. В прошлому році зіткнулася із ситуацією коли в Туреччині банкомат мені не видав гроші, а с картки вони списалися. Турки сказали ні яких проблем не має. Тільки нехай Ваш банк надійшле запит, і ми все повернемо. Але Ощад не приймає електронні звернення, і звернення на гарячу лінію. А заяву тільки особисто треба писати, як в прошлому сторіччі, і тільки протягом 3 місяців. Ще одна свтуація зіткнулась с шахраями на ОlX. Подзвонила в банк де був рахунок шахраїв. Жодних питань. Зафіксували звернення. І дали пораду звернуться в Ощад, щоб зробити відзив операцііі. А потім служби безпеки банків та поліція будуть розбиратися. Два раза дзвонила на горячу лінію, та обидва раза мені відмовили. Хоча в інших банках є така функція навіть в мобільному додатку.

OkeyDoki
OkeyDoki
2 августа 2023, 7:34
Когда деньги отправлены. Ты их никак не вернешь. Никак. либо через суд. это тебе не платеж, а перевод на который правила чарджа не действуют
19036256
19036256
2 августа 2023, 10:35

eliza12
«зіткнулась с шахраями на ОlX. Подзвонила в банк де був рахунок шахраїв. Жодних питань. Зафіксували звернення. «Як банк,де Ви не є його клієнтом приняв Ваш здвінок?Це Ви пишете якусь нісенітницю,ні який банк не фіксує,та не реагує на заяви по шахраям по телефонах,а тим паче від сторонніх клієнтів інших банків.Усі банки відправляють постраждалих ДО ПОЛІЦІЇ,банки не займаються шахраями. І ще Ваше-«Хоча в інших банках є така функція навіть в мобільному додатку."В Ощадбанку теж можна в додатку Ощад24 повідомити про шахраїв,зайдіть самі та пошукайте цю функцію (я не пам’ятаю де ,але десь було таке).