Неможливо отримати послугу, обслуговування нижче плінтуса

22 червня намагався отримати свою картку, яка була замовлена на відділення 47 в м. Кропивницький, але працівниця Ропавка Тетяна Володимирівна, не змогла видати мені її, аргументувавши це тим що я не надаю їй документи, хоча надав документ в дії, так само вона спілкувалась зі мною зверхньо, послала мене за паспортом і потім приходи, також просила керівницю пояснити мені чому вони не можуть видати мені картку. Звернувшись до начальниці відділення, питання теж не було вирішено, аргументація була така, що це їх вимоги, і вони не можуть прийняти документи в дії, і взагалі що я таке придумав. Після дзвінку консультації, начальниця виявила, що таки це можливо, але пробуючи це у них виникла помилка, і картку я не зміг отримати. Хоча рахунок у мене там відкрито, документ який представляє мою особу згідно чинного Законодавства я пред’явив, зрозуміло що у банка вже є всі мої дані, але із за їх технічних проблем, і видумок, також незнання своїх посадових обов’язків я тільки зіпсував собі нерви. В той же день мною було залишено декілька скарг до банку, але й досі я не отримав не відповіді, ні картки.

19036256
19036256
3 июля 2023, 8:35
Евгений Переверзев,як Ви вже зрозуміли,картку Ви не отримаєте,поки не пред’явите паперовий паспорт громадянина України,для того,щоб з нього зробити принт-копії,з файлу в ДІЇ зробити це не можливо,тому не репетуйте,а принесіть паперовий паспорт,і заберете свою картку і забудете про скарги.

Євген Переверзєв
Євген Переверзєв
15 января 2024, 16:39
Це ви та розумна працівниця? я після цієї скарги якраз отримав, без паперових документів, через дію! тому краще йдіть вчитись як слід працювати

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Неможливо отримати послугу, обслуговування нижче плінтуса