Кредит на авто

Олена Проценко 16 июня 2023, 11:28
Вирішили ми купити авто з автосалону, запропонували кредит від ощад, 4 дні нам парили мозги, все їм не так було, бо ми з Донбасу ,(з не окупованої частини, і не з бойових дій) але ми всеодно по закону відносимося до ТОТ.
В нас була довідка впо з Запоріжжя, сказали переробити на Київ, переробили, сказали, що бізнес у нас на Донбасі і Харківщині, теж ТОТ.так що відмовлено. Чоловік ФОП гарно заробляє, є ще одне авто, ми хотіли взяти кредит на 2 роки з внеском 40−50%, нам ще й добавили що ми не платоспроможні, не зможемо платити по 20тис грн в місяць з доходами в майже 10 разів більше. А Що це за дискримінація людей з Донбасу і з окупованих територій і зон бойових дій ??? Хто може взяти кредит? Лише корінний киянин ??? Я в шоці, ніколи в житті не звернуся в цей банк, і всім розкажу.

16 июня 2023, 19:49
Я тоже с донбасса.на кредите от ощада была проблема 2−3 месяца при оплате когда бомбили и в городе было все закрыто.Реструктурезацию не одобрили при всех документах-отлаживали на несколько месяцев.Потом прибавили проценты за просрочку. Война не интеренса им потому ч от в киеве мир типо. Потом звонки коолекторов.Если не отвечаешь на эти звонки потом звонки с кривого рога от криминала.Вот и думайте
Jokets
Jokets
18 июня 2023, 7:08
Взять чужие деньги и жаловать что их надо вернуть — браво)
16 июня 2023, 20:05
Когда вьезжаешь на донбасс там на дороге табличка .типо зона боевых действий
сухой закон-нет кредитов-цены завышены в 3 раза
19036256
19036256
19 июня 2023, 16:40
Не тільки Кияни можуть взяти авто в кредит,одесити теж взяли такий кредит і успішно.Ви не вірно запитуєте,мабудь треба питати-чи можуть взяти кредит люди з ТОТ ,мабудь поки що ні, чьому банк має ризикувати,мабудь Ваші гарантії для банку не достатні.Треба почекати перемогу.
StarFighter27
StarFighter27
21 июня 2023, 14:42
Вы переселенцы с оккупированных территорий. Банк будет ради Вас рисковать и выдавать кредит? Где гарантия что Вы его вернете?

Сходите в Альфа или Пумб они Вам точно выдадут, но процентов и комиссий поимеют с Вас два раза больше
SergeyNina
SergeyNina
22 июня 2023, 21:17
Банки относят всех кто живёт 150−200 км от линии фронта в категорию «клиент очень высокого риска». Увы, лучше купите бу авто не с салона и все дела