Це не сервіс, це жах.

Хотів написати відгук ще коли закривав перший депозит, але тоді щось відволікло, забув, перегоріло, та не став писати. Тепер горить, і горить сильно:
1) ввійти в новий додаток Ощад, без можливості отримувати вхідні дзвінки, неможливо. Потрібно отримати дзвінок і запам’ятати чи записати десь на папері код для підтвердження входу, а потім, ввести його в додатку. Якщо немає можливості отримувати вхідні дзвінки, записати код, проблеми з пам’яттю, слухом, зв’язком то в додаток не ввійдеш. Чомусь, для підтвердження входу в веб-банкінг і старий додаток Ощад 24/7, код приходить СМС повідомленням, а для нового додатку, тільки через дзвінок. Логіка, послідовність і зручність в дії. Зробили б вже на вибір — дзвінок, повідомлення, або email. Є рахунки ще в трьох банках, і там для входу в додаток потрібно логін і пароль, або код. Без додаткового коду підтвердження! Але тут безпека, уххххх, краще ніж будь де.
2) приховані списання коштів. Підключена послуга СМС інформування, яку чомусь неможливо відключити, і за яку знімалося спершу 0,24USD, а зараз 0,19USD в місяць. Ну хоть щось, дешевшає. Не повідомлення на Viber, чи якийсь інший додаток для обміну повідомленнями, не Push повідомлення з додатку для телефону, а саме СМС!!! інформування. Так от, за останній рік, СМС про зміну балансу прийшло тільки одне, хоча до цього списання балансу були щомісяця, а останній час ще й по різним статтям. Повідомлення про те, що сплачено комісію за обслуговування рахунку, так як я не користувався ним, прийшло на Viber, і то, про перше списання, про інші списання по цій статті більше ніяких повідомлень не було. Договір підписаний, картка дійсна ще три роки, гроші на ній є, моє право користуватися нею чи ні. Чомусь в інших банках інформують про будь-які списання коштів, будь то розрахунок в магазині чи то плата за обслуговування, та ще й навпаки, якусь копійку накинуть на залишок на картковому рахунку. Списуєте кошти за обслуговування, то інформуйте щоразу і про всі списання, а не вибірково. Чи ви таким чином покриваєте «мертві» кредити. Тишком-нишком, з одного, другого — оп, і фінансова звітність вже трохи краще.
3) некомпетентність співробітників колл-центру. Дзониш до колл-центру — зустрічає Софія (бот), далі спеціаліст, далі спеціальний спеціаліст, далі дерево, а за деревом дерево… Як результат, ні виразної відповіді, ні до побачення, швиденько кидають слухавку і все. Один із перших операторів взагалі не розумівся на авторизації в додатку, та і інші, так собі фахівці. Яка різниця чому я не можу отримувати вхідні дзвінки? Я вас запитую як мені отримати доступ до функцій вашого додатку, бо в веб-банкінгу функції трохи урізані. Дякувати Богу, чи якомусь дійсно кваліфікованому, тямущому співробітнику банку, завдяки якому в Play маркеті досі доступний старий додаток Ощад 24/7, про який не згадав жоден з операторів, який вже не оновлюється, але він працює і до якого можна отримати код підтвердження через СМС, і завдяки якому я тимчасово вирішив своє питання.
Як тільки доберуся до відділення банку, закрию все, і навіть «дякую» не скажу, бо нема за що. В інформаційному суспільстві, при наявності інтернету, електронної пошти, цифрових підписів, коду підтвердження через дзвінок і інших передових технологій, тобі потрібно чекати, вистояти чергу з інших клієнтів, та ще й мушу пояснювати чому ж саме я хочу забрати депозит, по якому закінчився термін договору та скасована мною автопролонгація, чи закрити рахунок. А потрібно явитися особисто, з паспортом, з заявою, і саме в те відділення де відкривав рахунок. Бо, напевно, в іншому відділенні відсутній інтернет, а відповідно і доступу до баз даних. Діди так робили, і ми так будемо робити.
Я розумію, що в мене горить, що я не розумію, не знаю процеси, порядок дій, інструкції і як все влаштовано, що це я ламер і не можу в сучасні технології, і все це десь прописано в договорі, або в додатку до додатку до договору, але це не сервіс, це жах.

19036256
19036256
7 мая 2023, 12:57
Ознайомтеся з тарифами Ощадбанку https://www.oschadbank.ua/cards-taryf ,і там побачите,що за обслуговування неактивного рахунку є коміссія 100грн. в місяць,якщо б Ви користувалися карткою хоч раз на місяць в магазині,чи оплатили мобільний зв’язок,то цю комісію не нараховували і не списували.А чого Ви не пишете,що в Приват банку щоб зайти в Приват24,крім логіна та паролю,треба теж прийняти дзвінок від банку і натиснути одиницю?