Втрачені кошти

Roman8998 3 мая 2023, 14:24
Намагався зняти кошти з карти ощадбанку в банкоматі акордбанку, після звуку підрахунку коштів вискочило вікно з написом технічна помилка. Кошти так і не видало, а з карти списало. При зверненні до акордбанку кажуть, що перевірили банкомат зайвих коштів немає, звертайтеся до ощадбанку. В ощадбанку кажуть, що не можуть прийняти мою заяву на повернення коштів так як операція в обробці. Третій день сиджу без коштів, банки футболять один до одного

klarknikal
klarknikal
3 мая 2023, 15:13
Доброго дня.У мене теж була подібна ситуація тільки з приватом. Треба писати у віділення ощад де відкривали саме карту,пишете заяву скаргу на повернення коштів і потім чекати до 45 робочих днів,мені повернули гроші через 40 робочих днів. А намайбутнє якщо знімаєте у чужому банкоматі знімайте не всю суму,а декілька операцій по 500 чи 1000 грн
4 мая 2023, 1:42
Роман.трохи почекайте,треба звертатися тільки в той банк,картка якого у Вас є,ваш банк,по Вашому зверненню дає запрос в той банк,банкоматом якого Ви скористалися.Гроші, після обробки операції і інкасації в банкоматі ,повернуть.
Roman8998
Roman8998
4 мая 2023, 8:15
Проблема в тому, що звернутися з заявою на повернення коштів я можу тільки після того, як операція буде виконана (на даний час в ощад 24 операція очікує обробки) консультант каже, що максимальний час обробки 30 днів. Тобто я маю чекати 30 днів, потім писати заяву у відділенні і чекати розслідування ще 45 днів.
Руслан Новиков
Руслан Новиков
6 мая 2023, 0:32
перевірили банкомат зайвих коштів немає

ваши деньги стырили инкасаторы
смиритесь и забудьте
6 мая 2023, 1:06
Не погоджуйтесь на «розслідування«ця послуга коштує, не пам’ятаю точно, десь 500грн.А у Вас не розслідування, а сбій роботи банкомату.Треба чекати.А от написати заяву про сбій роботи банкомату НЕ ТРЕБА чекати, а писати зразу.В банку операція в обробці, а у Вас банкомат не видав готівку, тому пишіть заяву обов'язково не потім, а тепер.