Шахраї. Розводять неправомірно на гроші

Зина Мороз 1 апреля 2023, 9:30
Ні коли не зв’язуйтесь з ОЩАДБАНКОМ. Подзвонили з банку та запропонували картку киянина на що я відмовилась. Далі в вайбері прийшло повідомлення щоб я забрала виготовлену картку у відділенні, після чого я зателефонувала в банк повідомивши, що мені не потрібна ця картка. Зараз мені приходить від ОЩАДБАНКУ повідомлення що я повинна сплатити за цю картку 120.00 грн. Картку я не забирала, договір на випуск та обслуговування картки киянина не підписувала, ні які рахунки не активовувала. Взагалі я не клієнт цього БАНКУ. Цей банк займається ШАХРАЙСТВОМ.

1 апреля 2023, 22:51

Зина Мороз,Ощадбанк ніколи не здвонить та не випускає самовільно картки БЕЗ ДОКУМЕНТІВ,для випуску картки потрібно відкрити в банку рахунок з паспортом громадянина України і кодом,інакше нічого не відкриють та не замовлять.Ви не припускаєте,що з Вами зв’язувалися шахраї,які назвалися Ощадбанком? Спіть спокійно,якщо Ви не замовляли картку та не приносили документи,нічого не буде.Однозначно це були шахраї і не треба ображати банк.
Зина Мороз
Зина Мороз
2 апреля 2023, 16:24
Дзвонила на гарячу лінію, сказали що треба звернутись до будь якого відділення ОЩАДБАНКУ у м. Києві, з’ясувати у якому відділенні знаходиться відкрита картка, отримати її і після сплати комісії я зможу закрити її та рахунок. Випуск картки підтвердили, а про договір інфа відсутня. Тому це дійсно шахраї якими є Ощадбанк
3 апреля 2023, 14:44
Зина Мороз на гарячій лінії якраз і могли Вам відповісти в якому відділенні знаходиться, якоби, випущена картка, номер гарячої лінії не той, з якого Вам здвонили, а Він один на всю країну і це 0800 210 800,інші номери це шахрайські, перевірте куди Ви дзвонили? Коли нема рахунку і карток, то Вашого номеру НЕМА в системі Ощадбанку і робот каже-«Ви не маєте рахунків в Ощадбанку».З якого номеру Вам дзвонили і на який Ви дзвонили? Перевірте та порівняйте і ще це Важливо, ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ, що в Ощадбанку НЕМА номерів мобільних операторів, співробітники Ощадбанку не дзвонять з номерів мобільного звїязку, таких як 095,044,068 тільки з того номера, який є один єдиний для всієї України. 0800 210 800
igorzyden
igorzyden
3 апреля 2023, 14:22
Якщо ви взагалі не клієнт цього банку і нічого в банк не подавали — ігноруйте.

Якщо банк самовільні дії зробив — нехай тепер через суд намагається з вас отримати цю комісію

Через таку ситуацію і ризик для самого банку, не повірю, що банк звернеться до суду.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Шахраї. Розводять неправомірно на гроші