Ощадбанк — найгірше, що може з вами трапитись

YanaNazarets 15 февраля 2023, 13:05
Аби ви розуміли: це мій перший відгук, який захотілось залишити в житті. Якщо у вас є змогла уникати цього банку — уникайте його якомога більше. Те, з чим ви зіштовхнетесь абсолютно всюди: починаючи від втомленої хамовитої операторки контакт-цетнру і закінчуючи некомпетентними працівниками відділень, які щоразу вигадують нові випровування для вас, — це обов’язова програма-мінімум в Ощаді. На жаль, новий прикольний онлайн-додаток не перекриє всього вищенаведеного ніколи. Можливо, потрібно було починати з першочергових проблем, а не з ребрендингу… Побувавши у трьох відділеннях з проханням відкрити нову картку для рахунку, мені в кожному місці говорили різні речі: це є неможливим, відкривайте новий рахунок і нову картку, в нас немає світла, ми не видамо вам готівкою кошти з рахунку без підв'язаної картки і тд. Не розумію, чому це виявилось такою проблемою — більш ніж впевнена, що в Райфі, Моно та Приваті таких проблем не виникає. 0/10.

vadymbanker
vadymbanker
17 февраля 2023, 11:03
Что именно Вам нужно, открыть к существующему счету новую карту?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Ощадбанк — найгірше, що може з вами трапитись