В пусту придбана оренда депозитарію

annaoleynik17 10 февраля 2023, 18:41
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 158
10 лютого 2022 року я відкрила персональний сейф (депозитарій) у відділенні в м.Запоріжжя за адресою Соборний 158. 4000 грн — користування на рік. Через декілька днів поклала збереження. 24.02.2022 почалося повномаштабне вторгнення. 24.02.2022 відділення було зачинено. Вікна мого офісу виходять на це відділення та 25.02.2022 я побачила скупчення людей, яких запускають по одному. Вирішили сходити дізнатися. Директор (в.о?) відділення сказав що «відділення евакуюють прямо зараз, чому ви не прийшли раніше, ми всіх орендуючих сейфи продзвонювали та попереждали щоб забрали майно негайно». Ні мені, ні моєму колезі (який теж арендував) ніхто не телефонував. Тобто нам «пощастило» встигнути забрати гроші.

04.02.2023 мені приходить повідомлення від банку, що в мене закінчується оплачений термін аренди (перші думки: «Його не продовжать автоматично? Мені не повернуть кошти, хоча б частково? Як може закінчитися те, чого немає?»). Я приходжу у відділення і перше запитання співробітника банку: «Ви бажаєте продовжити аренду?». Як я маю продовжити те, чого не існує і всі сейфи вивезені? Відповідь «приємна»: «Як це? Сейфи повернулася вже давно, ми всіх продзвонювали». Звичайно, мені ніхто не телефонував. Оплата аренди на рік (4000 грн) була витрачена дарма.

І в той час поки Укрзалізниця повертає кошти за білети, які не були використані постфактум, хоч їх вини в ракетних атаках, які відстроковують розклад руху, ЗВИЧАЙНО ЩО нема, готелі повертають 100% передплати за пару годин до заселення, яке мало б бути, Ощадбанк заробляє.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / В пусту придбана оренда депозитарію