Жахливішого обслуговування я не бачила

KROSHKALOVE20 8 февраля 2023, 13:50
Отделение по адресу: Луцк, ул. Б. Хмельницкого, 3-А
Звернулась до відділення банку, за адресою: м.Луцьк, вул.Б.Хмельницького,3а, забрати свою картку, менеджер взяла мої документи, дала мені розписку га отримання цієї карти і відправила в касу 3 за карткою, я простояла хвилин 20 в черзі передімною було 2 людини, я дала розписку, нащо касир поставила перерву, сказала що в неї обід хамовитим тоном, ніхто не попередив, що вона не видасть картку, я з обурення повернулась до менеджера, вона пішла і забрала мою картку з каси, нащо дуже їй вдячна, начальник каси коментувала в цей момент, що в менеджерів є обід, а в них не має, але я звертаюсь до даного відділення не вперше, постійно касири хамлять і в голос коментують свої обурення, особливо їх начальник, Антоніна Леонідівна, якщо не помиляюсь, на скільки розумію керівництво банку не реагує на це, адже це вперше, одного разу навіть чула, що менеджер має менший оклад касира, а касир щей премію за виконання менеджерів, склалось враження, що в даному відділенні, платять більше тим, хто більше хамить, а дівчата, які, допомагають та гарно обслуговують маю не високі оклади та більше роботи.Робота каси це гірше гіршого!!!

Jokets
Jokets
8 февраля 2023, 15:53
А что нигде на входе или на окошке кассы нету графика когда обед?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Жахливішого обслуговування я не бачила