Рівень обслуговування клієнтів Ощадбанку

TAU2358 4 января 2023, 19:55
Я є внутрішньо переміщеною особою з 2015 р. Оскільки прив«язана до Ощадбанку необхідністю, маю наступні зауваження. По-перше, маю картку, котра була відкрита в Донецькій області, а з 15-ого року мешкаю в Чернигівській. Картка в Донецькій області була відкрита для одноразової операції, і не використовувалась мною декілька років. Але… кожного року знімається плата за обслуговування (картка «Мій комфорт», цікаво — це комфорт Ощадбанку?). Декілька разів зверталась до віділення банку в Чернігівській області, на Гарячу лінію, щоб закрити той рахунок, можливо в Києві, але отримала негативну відповідь, виявляється, треба їхати до відділень в Донецьку область… Це приблизно 700 км з багатьма пересадками. Для людини похилого віку звучить як знущання. По-друге, донецьку картку я втратила, хотіла оплатити по IBAN (за реквізітами договору) і… платіж не проходе!!!, оскільки на пенсійних картках переселенців від 2015 року такі платежі заблоковані (так відповіли на гарячій лініі). Була вимушена сплатити карткой іншого банку. Мені не зрозуміла така дикрімінація клієнтів Ощадбанку. Моє враження, що банк не є клієнтоорієтованим, а тільки знущається системно над своїми клієнтами. Але я вдячна персоналу Прилуцьких відділень Ощадбанку за бажання допомогти, увагу у вирішуванні моїх питань.

6 января 2023, 21:08
Так слушне зауваження, сервіса в ощадбанка нуль,чому я повинен бігати по відділенням та ще і під час війни,як у вам наприклад ситуація окупована тереторія та хоч і не окупована ,чому я просто не можу як к всіх номальних банках закрити картку та рахунок в додатку ощад 24? P.S Я думаю тому що ощабагк хоче тупо заробляти на біді людей, та тут он на днях матері треба було отримати нову зарплату карту бо строк дії закінчувався,зібралась в ощабанк їхати,реред уи з нею говорили щоб закрила кредитку яку їй прошлий раз нападали при отриманні картки в якою вона не користувалась,а також дві картки едопомога відкрита друга була випадково,то шо ви думали та куртці в ощаюанкі навішпла їй лапшу що нехай буде воно вам потрібне,якісь *** цигани, а не співробітники банку,треба було з нею їхати ,хоча толку пускають по одному і черга на вулиці ,а ще і тривога була в той час,короче я в шоці від такого обслуговування в сервіса,в країні йде діджеталізація а їм відетелі в банк приїжай.
19036256
19036256
8 января 2023, 15:06
По перше, перед тим, як змінювати місце проживання, Ви свою стару хату закривали на замок? Тому ЧОМУ Ви не закрили рахунок в Донецкій області? За сім років Ви не зрозуміли, що картки Ощадбанку обслуговуються тільки в тій області, де були відкриті? Вони хотіли зробити єдине покриття по всій Україні, неодноразово писали, що робота в цьому напрямку йде, але завадила цьому процесу ВІЙНА.
16 января 2023, 11:22
Війна навпаки прискорює такі речі в країні повним ходом діджеталізація йде, а в ощабанкі тормолізація по ходу або вороги там засіли в управлінні

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Рівень обслуговування клієнтів Ощадбанку