оновлення даних

пан Kotsky 15 декабря 2022, 21:59
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Победы, 18
Прийшла смс пройти актулізацію даних. Ми з дружиною у м. Луцьк. Черги немає, привіталися виклали із дружиною суть візиту. Але пройти не змогли оновлення даних. За словами працівника банку, немає доступу до бази даних іншої області.За інформацією банку, я можу прийти в будь-яке відділення, а ось і ні. Працівник банку порадила оновити дані в Харківській області після повернення додому. А, якщо ми з дружиною будемо у Луцьку півроку, що робити? Завтра сходимо до іншого відділення, якщо й там не зможуть оновити дані, мені інваліду треба їхати на Харків? Завтра доповню відгук після візиту в інше відділення, і свою думку про цю недоречність «оновлення даних».
19 декабря 2022, 18:24
Добрий день. Оновити дані по рахунку можна в будь-якому зручному відділенні банку. Ми проведемо роботу із працівниками відділення в яке Ви зверталися, для уникнення таких ситуацій в майбутньому. Перепрошуємо за незручності. Зараз Ви можете користуватися карткою як і звичайно, а коли буде можливість, зможете звернутися у відділення банку для актуалізації даних.

пан Kotsky
пан Kotsky
16 декабря 2022, 9:29
Щиро дякую, за швидку відповідь та пояснення.
OLENA2023
OLENA2023
4 января 2023, 14:08
У моїх батьків похилого віку аналогічна ситуація. Іх теж послали в другу область для актуалізації даних. Вони ледь ходять , їхати невзмозі , що робити ?
Ощадбанк цинічно бреше! Неможливо оновити дані в будь-якому зручному відділенні.
Такий банк не має права на існування взагалі, це сором для країни.