Получение перевода в Ощад24/7

Tiganova 13 декабря 2022, 16:29
Добрий день. Отримала переказ 2200 грн Вестерн Юніон від ООН як ВПО. За станом здоров’я не можу звернутися у відділення, мені 72 роки. Маю пенсійну карту від Ощаду, яку мені нав’язали примусово, бо я переселенець ще з 2014 року. І от мені підказали, що в додатку ощад 24/7 я можу отримати переказ на свою пенсійну карту. Але, не так сталося, як гадалося! Ощад має два додатки (старий, новий) і веб сторінку. В жодному з цих застосунків не виходить отримати переказ. Програма пише, що переказ є, але присутні помилки в імені. Які помилки, не може ніхто сказати, я тричі телефонувала на гарячу лінію. Ім'я отримувача в переказі стоїть таке саме, як написано на моїй пенсійній карті латиницею. Номер фінансовий правильний також. Але спеціалісти коллцентра нічого не розуміють і відповіді ніякої не дають, кажуть ідіть в банк. Я написала на лінію підтримки Вестерн Юніон в Ощадбанку. Спочатку двічі мені відповідали те саме, що є помилка в імені, і коли я написала: то скажіть конкретно, в чому помилка? Все ж співпадає, то може у вас старі програми просто? Я отримала відповідь: в додатку ощад можно отримати переказ Вестерн тільки від фізичної особи, а від юридичної тільки у відділенні! Ви серйозно? Вони нічим не відрізняються при виплаті! Величезний державний банк, гігантська клієнтська база, пенсіонери, неходячі інваліди, ВПО. Ви обслуговуєте два додатка і веб сторінку! Зробіть краще щось одне, але щоб воно працювало! Сором! Через недоробки вашого додатку не можуть отримати допомогу від міжнародних організацій самі незахищені шари населення: інваліди, лежачі, ВПО, що живуть у віддалених селах, або просто старі, що без сторонньої допомоги нікуди не можуть вийти. Це просто ганьба! Величезний державний банк не може забезпечити гідне обслуговування своїх клієнтів. Всі мої сусіди, які є клієнтами Привату, отримали дуже швидко у своїх додатках, яким було все одно, від фізичної чи юридичної особи той переказ прийшов. Дякую, що не зможу отримати допомогу, яку я чекала 6 місяців, маючи пенсію 3000 грн.
13 декабря 2022, 16:41
Добрий день. Виплату міжнародного переказу від ООН можна отримати в додатку Ощад або у Веб-банкінгу Ощад 24/7, але якщо при отриманні переказу дані не співпадають, тоді це означає що відправник допустив помилку при відправленні. В даному випадку для отримання переказу потрібно звернутися тільки у відділення Ощадбанку. Перепрошуємо за незручності.

СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
13 декабря 2022, 17:18
Вам брешут …можно получить…это они свои ошибки на вас пенсионерами ИЗДЕВАЮТСЯ …САМИ СКРО БУДЕТЕ СТАРЫМИ КТО ОБМАНЫВАЕТ !!!
13 декабря 2022, 18:38
Послухайте,чому Ви одразу не оформили є допомогу на рахунок Ощадбанку???Ми оформили і без проблем отримуємо цю допомогу,вже третій раз. Нікуди не ходячи,сидячи вдома,перевіряючи надходження в додатку Ощад24 aid.edopomoga.gov.ua/check
13 декабря 2022, 23:26
Яка єдопомога уе міжнародна допомога від ООН вони на рахунок гроші не переводять, а через вестерн юніон переводи роблять,отримуєш сам ,або онлайн на свою картку чи налічкою , приходячи в банк чи нову пошту
13 декабря 2022, 23:23
Твка ж ситуація була у знайомого,помилка в імені але це якась помилка ощад банка бл він пішов на нову пошту і отримав перевод цей 2220 без проблем, але перед цим віпюн приїхав до мене щоб я йому допоміг через додаток отримати,особисто я отримував пергюший перевод через приват 24 мобільний додаток,жодних проблем гєне виникло,другий перевод веб версію ощад 24,тежине виникло але заставляє ще якісь свої данні вручну вписувати наче в банку їх немає,а третій раз вирішив отримати через новий мобільний додаток ощадбанка,там не додаток, а один суцільний глюк,качаю я старий і з горем пополам ,також пришлось вписувати додатково незрозумілі данні,але вишло отримати на свою картку, 100% це косяк ощадбанку,такий великий банк привик ренсіонерів і інших клієнтів обдирати на кожному кроці а сервіса нуль,кули ті кошти ідуть не відомо,позорище що у вас такий мобільний додаток,а це вспершу чепгу лицеибагка,от у монобанка все супер,там найкращий він мабудь з усіх подібних
14 декабря 2022, 5:03
Допомога від ООН, від UNHCRukr це що, переказ від дядька? Вона приходить на рахунок Ощадбанку, якщо ії оформлювати на сайті, там зразу треба було ввести номер рахунку в IBAN та заповнити всі свої данні,і додатково нічого не треба дописувати, а коли гроші нарахували приходить СМС, де пишеться так-«Вам надійшов переказ від УВКБ ООН «,і нікуди не треба йти, перевірив у додатку, що допомога надійшла.Так ось хочу ще сказати, якщо сидіти та чекати, щоб банк щось зробив-змінив у додатку, то ця допомога повернеться назад і піде іншій людині, як в цьому випадку minfin.com.ua/company/oschadbank/hotline/202457