Плохо

wital 28 ноября 2022, 9:06
Доброго дня знаходжусь у зоні бойвих дій, треба було оплатити покупку в інтернете, але мені присидають код пітвердження смс на мобільний, але тут нема мобільного звязку, нема банкоматів, відділень, нема супермаркетів, з оператором теж немає змоги звязатися, всі доступні канали звязку вайбер, телеграм, теж хотят пітвердить номер телефону, хотів спробувати в налаштуваннях приложенія Ощад24, змінити код доступу, але мені пише, помилка, ми працюемо над вирішенням, плохо
28 ноября 2022, 10:29
Добрий день. Якщо ви проводите операції в інтернеті, тоді коди підтвердження надходять у вигляді звичайних смс повідомлень. Є можливість проводити операції в мобільному додатку Ощад, якщо налаштовано підтвердження операцій за допомогою коду доступу або відбитку пальця. Якщо у Вас виникають якість труднощі в роботі мобільного додатку, тоді для предметної перевірки облікового запису рекомендуємо зателефонувати до контакт-центру здійснивши веб-дзвінок через сайт нашого банку. Щоб здійснити дзвінок з сайту, Вам необхідно перейти за посиланням: https://www.oschadbank.ua/chat та обрати функцію веб-дзвінок. Перепрошуємо за незручності.

wital
wital
28 ноября 2022, 10:37
Я маю старе приложеніе ощад 24,там нема функціі веб звязок,а нове не можу встановити,потому шо знову мені висилае смс на телефон,где немае звязку вже 9 місяців
19036256
19036256
28 ноября 2022, 13:56
Wital,Нажаль НІЯКИ покупки в інтернеті Ви не зможете зробити без мобільного зв’язку.Бувають різні ситуації,картки тіряють,а інші знаходять,і якаж тут може бути охорона коштів своїх клієнтів,якщо кожний без авторизації(а це номер фінансового телефона,зареєстрований при оформлені рахунку)зможе користуватися без обмежень чужими коштами?Чекайте мобільний зв’язок,іншого виходу поки що не буде.