vitakandyba 22 ноября 2022, 13:18
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 70
Я надала реквізити для оплати (за матеріал для термінової операції) і ID паспорт. Ніколи у банку не питали про доданок до паспорту. Касир без доданку не прийняла платіж. Сказала що може зробити вийняток, потім відповіла що не буде брати платіж. Ніколи в різних регіонах України таких проблем не виникало.
22 ноября 2022, 14:40
Добрий день. При здійсненні платежу через касу банку, працівники банку можуть запросити додаток до ID-картки в залежності від суми операції. Напишіть нам, будь ласка, в приватні повідомлення на яку суму Ви намагалися здійснити платіж, та ми перевіримо інформацію.

22 ноября 2022, 15:01
18500 гр, також на ID паспорті вказанна область, але нажаль вона не подивитися на документ з другої сторони. В іншому відділенні за таку операцію платила більшу суму і ніяких відказав не чула. Я так розумію коли вона почула що я з Донецької області це і є перша причина відказу. Документ паспорт я предоставила. Це вказувати на некомпетентність робітника.
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
27 ноября 2022, 17:00
Цікаво, а як тоді справи у вас з id карткою в додатку Дія йдуть справи там ніякого додатку точно немає)
28 ноября 2022, 8:12
В Дії всі документи є. Але касир почувши з якої я області відмовилась приймати оплату.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Вінниця відділення пр. Коцюбинського. Касир банку відказалася приймати платіж за матеріал для термінової операції