Шахраї сам банк!!!

YanaYanaY 19 ноября 2022, 12:27
Батько з Донецької області, приходить на картку тільки профпростій, з них до цього списувався мінімальний %, сьогодні ж забрали з картки більше 1300 грн!!! Це як так? Як прожити на 900грн??? Мінімальний платіж платився, ви що робите, нелюді??? Чим ви краще за русню, як що добиваєте народ самі??? Горіть у пеклі!!!
21 ноября 2022, 9:40
Добрий день. Для детальної перевірки чому у Вашого батька списалася більша сума коштів, рекомендуємо зателефонувати йому зі свого фінансового номеру телефону до контакт центру за номером 0800-210-800. Також, на сайті банку є можливість зателефонувати через веб-дзвінок https://www.oschadbank.ua/ua/chat.

19 ноября 2022, 13:06
Да верните вы банку все долги и уйдите с него. И проблем не будет. А пока вы должны банку , это деньги банка, а не ваши. А со своими деньгами собственник вправе распоряжаться как хочет
19 ноября 2022, 13:14
«Горіть у пеклі!!!»

Круто. Вы должны денег банку. Банк забрал своё, а вы ему проклятья шлете?

А вы не боитесь, что оно вам и вернется за несправедливые обвинения?
sanook
sanook
19 ноября 2022, 17:02
Після перемоги, відсотки у банків стануть ще вище. тому хлопці захищають не народ, а купку не нажер батальону Монако, які потім з тих хлопців знімуть три шкури через податки і відсотки. Нажаль війна для нас, у банків все добре.
TIRAN01
TIRAN01
20 ноября 2022, 8:45
Батько кредитний договір читав коли підписував? Банк в чому винен? Ти ж дочка, навчи батька фінансової грамотності.