Шахрайські дії Ощадбанку, дизінформування клієнтів банку

Т К 10 ноября 2022, 14:22
Доброго дня, дуже хотілося б отримати вичерпну відповідь на моє звернення. Маю діючий кеш кредит в Ощадбанку, в додатку звiсно ощад чітко написано що в період з 01.03.2022 по 31.05.2022 відсотки за кредитним договором не нараховуються. А що ми маємо насправді, я ввесь цей період сплачувала кредит в повному обсязі, але списували лише тіло кредиту (тіло й насправді спочатку зменшувалося), а по закінченні цього періоду ощадбанк перерахував кредит і було списано відсотки за користування за ввесь цей період, а тіло кредиту знову збільшилось. На гарячій лінії мені не можуть надати жодних відповідей на мої запитання, хочу отримати вичерпну відповідь на моє запитання, чому так різниця інформація надана вашим банком?
10 ноября 2022, 14:48
Добрий день. Для можливості перевірки інформації напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваші ПІБ, номер телефону та адресу вашого обслуговуючого відділення Ощадбанку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Шахрайські дії Ощадбанку, дизінформування клієнтів банку