5167 8032 3878 1731 Швець А. М. — Шахрайка

anl190686 2 ноября 2022, 18:53
Державний банк відкриває рахунки для шахрвйських схем. Людини перераховують гроші за товар на картку 5167 8032 3878 1731 ця людина Швец А. М. товар не відправляє, людей кидає і я впевнена що державний банк навіть дані про зарахування коштів на рахунок не контролю і шахрайка і податки не сплачує. Тобто банк є співучасником злочину.
3 ноября 2022, 9:19
Добрий день. В даній ситуації рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів для подання відповідної заяви та обов'язково будуть прийняті відповідні міри.

alex1814
alex1814
2 ноября 2022, 20:42
Автор, ви помилилися адресою . Тут розділ відгуків а не поліція. Ваші звинувачення без доказів — це просто пасквілі та наклеп . Збирайте докази і вперед в поліцію із заявою.

Набридли ви вже, зводити особисті рахунки, за допомогою безпідставних скарг

П. С. у вас є докази, що банк співучасник ? Яка шкода, що вас не схоплять за язик і не притягнуть до суду за наклеп . Що б ви і матеріально відповіли І пару місяців на виправних роботах попрацювали . Покопали б шанці

П .П. С. Або може ви з цією Швець чоловіка не поділили? Він вибрав її, а ви тепер вирішили помститися таким чином?
6 ноября 2022, 13:45
Кожен судить по собі. А може разом з цією шахрайкою людей розводите. Всі докази зібрані про шахрайство і направлені в поліцію. Державний банк відкриває рахунки для шахрайських схем.
6 ноября 2022, 13:57
Повторюю-УСІ Державні та комерційні банки відкривають картки та рахунки для всіх бажаючих, звідки банк знає, хто шахрай, а хто ні?.. Може у Вас якраз така шахрайська схема, отримали товар, а тепер хочете, щоб Вам повернули гроші і залишили Вам товар? Совість майте, не ставьте свої не долугі мірки на інших.Всі Ваші докази несіть в поліцію, та не вказуйте, що заради Вас, повинен ввести в свої нові зобов’язання Ощадбанк.Я ніякими схемами не займаюся, а просто тут на коментарях з 2017 року, читала купу таких відгуків,і бачила, що банки відповідають таким постраждалим, як Ви.
Lana1kor
Lana1kor
3 ноября 2022, 23:12
Я теж натрапила на цю 5167 8032 3878 1731 Швець А. М. Шахрайка продає товар і не надсилає. Що потрібно надіслати, щоб до неї вжили заходів. Скріншоти переписок наявні.
4 ноября 2022, 12:12
Lana1kor,не пишіть тут,це нікому не цікаво.Йдіть у поліцію і там вимагайте вжити заходів,а ще треба вживати заходів для таких постраждалих,як Ви та цей коментатор.НЕ ВІДПРАВЛЯЙТЕ СВОЇ ГРОШІ не зрозуміло кому,хотіли з економити на передоплаті-ось маєте,не платіть,поки не перевірете посилку.
6 ноября 2022, 13:46
Нажаль ми нічого не можемо зробити. Але рекомендую подати заяву у поліцію. Я так зробила. Чим більше буде скарг на неї тим буде краще її притягнути до відповідальності.
4 ноября 2022, 12:07
Anl190686,дурість не пишить,шахраї відкривають картки в багатьох банках,а де є перелік шахраїв,передайте цей перелік усім банкам.Або шахрай чіпляє на лоба табличку-«Я шахрай» та йде в банк,а останній затуляє очі та відкриває таким рахунки?

6 ноября 2022, 13:51
Рекомендую ознайомитись з ЗУ. А банк який відрив рахунок для шахрайсктх схем, повинен обов’язково з’ясовувати що ща гроші надходять і подавати дані в Податкову службу, бо всі гроші яки Вам просто перерахуватли на власний рахунок повинні опадатковуватись.
6 ноября 2022, 14:03
Anl190686,це Ваші припущеня,поліція Вам в допомогу.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / 5167 8032 3878 1731 Швець А. М. — Шахрайка