Приховане списання коштів без відома клієнта

albizarre 24 октября 2022, 17:46
Отделение по адресу: Киев, пр-т Николая Бажана, 3-А
Була заблокована картка киянина в травні 2019 року (загублена). За станом здоров«я змогла розблокувати в жовтні 2021 року, але отримати картку змогла тільки літом, знов таки за станом здоров’я. За цей період якимсь чином на заблоковану картку тричі поступали виплати від Київради по 300 грн. Коли змогли мені нарешті установити пін-код (6 годин по телефону) для чого знову мені прийшлося їхати в відділення, на рахунку був 0. Додам, що 24 лютого прийшла єдина за рік смс на вайбер про зняття штрафу 100 грн. У ваших співробітників почуття гумору на рівні раші… У мене питання — для чого мені така картка киянина? думаю, що як тільки дозволить мій фізичний стан, відмовитись чи закрити картку.
25 октября 2022, 9:10
Добрий день. Згідно тарифів банку, якщо картою не користуватися протягом 12 місяців, то списується комісія за обслуговування неактивного рахунку в розмірі 100 гривень в місяць, якщо на рахунку менше 100 гривень то списується доступний залишок. Якщо на карті немає коштів то в мінус комісія за обслуговування карти не буде списуватися. Рекомендуємо проводити по карті розрахунку, та даної комісії виставлятися не буде.

SergeyNina
SergeyNina
25 октября 2022, 1:33
Карту киевлянина нужно использовать хоть раз в год тогда ничего не будет сниматься за обслуживание. Выплаты идут на счёт он не блокируется если блокируется карта

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Приховане списання коштів без відома клієнта