НЕ ЇЖТЕ СВОЇХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ

Gene555 15 октября 2022, 14:56
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 19
Сьогодні годину чекав відкриття установи. Через тривогу була закрита. Коли підійшла черга сказав, що мені треба здати металеві монети по 1 гривні. Старший касир Донець Л. В. сказала, що не буде приймати. Розкривалася. Вигнала мене з черги. Почала обслуговувати інших людей. Знову підійшов до каси. Через 30 хвилин вони соизволили меня принять. Хто дав право знущатися так з людей? Тим паче літнього віку! Я клієнт банку ще з 1977 року. Ви ж правонаступник Сбербанка СССР? ГАНЬБА! ВИМАГАЮ НЕГАЙНОГО ВИБАЧЕННЯ! ПОКАРАННЯ КАСИРУ! ЇЖТЕ МОСКАЛІВ, А НЕ ЛІТНІХ УКРАЇНЦІВ! ГИДКО ТА БРИДКО!
17 октября 2022, 9:54
Добрий день. Під час повітряної тривоги дійсно відділення Ощадбанку не працюють, оскільки працівники відділення мають слідувати в укриття, що рекомендуємо також робити всім клієнтам задля безпеки. Стосовно того що працівник відділення не надала вам одразу послугу обміну монет, ми обов’язково перевіримо інформацію для унеможливлення таких ситуацій в майбутньому. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності.

SergeyNina
SergeyNina
15 октября 2022, 23:41
Кассир не права. Если у вас много монет для их пересчёта нужен пустой стол или монетосчетная машина или специальная пластиковая форма куда складывают их по 10 штук в высоту для быстрого пересчета. Если у кассира этого нет, она должна была направить вас другому кассиру.
Jokets
Jokets