Персонал

Inna5656 14 октября 2022, 22:29
На протязі декількох днів сподівалися потрапити на прийом до начальника відділення що на вулиці Депутатська. Як не прийдешь, її не має на роботі. Розумію, що керівник не відчитується перед підлеглими. Коли застали, дуже неприємна жіночка на вході, сказала що керівник зайнятий, чекайте. Через скло було видно, як людина розмовляє по телефону. Ми вийшли на вулицю, прогулювались перед вікнами, а начальниця сиділа вперившись у вікно і базікала по мобільному телефону. Це все тривало десь хвилин 40, потім побачили що вона ніби закінчила розмову, поки перетнули вулицю, вон пронеслася повз нас одягнена в сусідній дім. Хоч нам і зручне розташування банку, але гадаю що ми вибрали невдалий відділ. Підемо зі своєю проблемою в інший відділ. Вибачте. Просто неприємний осад.
17 октября 2022, 9:37
Добрий день. Дозвольте перепросити Вас за завдані незручності. Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення адресу відділення в яке ви зверталися, та ми обов’язково перевіримо інформацію, для унеможливлення виникнення таких ситуацій в майбутньому. Також якщо вам потрібно буде відвідати відділення Ощадбанку, ви завжди може призначити зустріч на відповідний час за посиланням https://appointment.oschadbank.ua/?fbclid=IwAR14Nq4hQ9AmoooNNMJPPNKoRw7_svOwrfnb4_rYkCaMValeADCa8hCbvYw, та менеджер відділення буде вас очікувати.