Возврат депозита

TatArh 7 октября 2022, 20:16
Добридень!
У моєї мами депозит в Ощадбанку, я її насилу в лежачому положенні вивезла з Маріуполя 20.09.22, пенсію вона не отримувала 7 міс, і отримає першу тільки в листопаді, виплат і допомоги теж поки ніяких не отримували, сказали чекайте. ми і депозит зняти не можемо, у неї автоматично він продовжувався, в Ощадбанку м.Ірпінь, нам сказали, треба було в серпні розірвати продовження, але вона це зробити не могла, не було жодного зв’язку з Маріуполем, не працював і не працює там ні Вадафон, ні Київстар.. Працівники банку навідріз відмовляються видати депозит, але грошей на життя немає, пенсії поки немає і не буде ще півтора місяця, тільки в листопаді мають виплатити поточну, а за заборгованістю взагалі ніхто нічого не знає. Маму поклала на лікування до лікарні, переживши події у Маріуполя вона вже не ходить. Ліки дорогі, депозит в ощадбанку є, але і його не видають! Прошу віддати мамин депозит, її гроші потрібні на життя їй і на лікування, саме зараз, ні через місяць. саме зараз коли немає ніякого доходу.
10 октября 2022, 12:42
Добрий день. Нам дуже прикро що у вашої матері склалася така ситуація. Щоб забрати депозит достроково, потрібно звернутися у відділення банку та подати заяву на зміну терміну вкладу повернення вкладу. Це може зробити ваша мати або інша особа по нотаріальній довіреності. Також можна відмінити автопролонгацію депозиту щоб після закінчення він автоматично зарахувався на рахунок. Її можна відмінити у відділенні Ощадбанку або ж самостійно в Ощад 24/7. Перепрошуємо за незручності.