Вкрали пенсію з картки, через 3 години, як зачислили

Лариса Міняйло 6 октября 2022, 15:36
5.10.2022 зачислили о 16.00пенсію, а в21. 00 була вкрадена і перечисли на на іншу картку шахраями з ощадбанк, нікому не передавала пароля і картка була в мене, мені банк гарантіровав безопасность моєї пенсії, а государство навязало мені ощадбанк, Меняйло Л. Б
6 октября 2022, 16:12
Добрий день. Перш за все рекомендуємо зателефонувати до контакт-центру за номером 0800-210-800 та заблокувати вашу карту для уникнення шахрайства в подальшому. Якщо ви нікому не передавали коди підтвердження операцій, які надіслані в смс, третім особам, то ніхто не може скористатися вашою картою. Після блокування карти рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів для написання заяви про вчинення шахрайських дій по вашій карті.

Jokets
Jokets
8 октября 2022, 5:03
Безопасность банкинга это ваша ответственность, банк и так придумал меры осторожности. Так что в полицию и там доказуйте что своими действиями или бездействием вы не причастны к переводу денег.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Вкрали пенсію з картки, через 3 години, як зачислили