Некоректна робота касира

Natal0987 16 сентября 2022, 10:21
Отделение по адресу: Киев, пр-т Минский, 4
Звернулась сьогодні до відділення за адресою проспект Мінський 4 з проханням замовити долари для зняття коштів з рахунку по який надійшли валютні кошти, касир — Михайленко Альона мені з самого початку дала знати, що валюти немає, замовлень не приймаємо й хамовито себе поводила. Я розумію, що зараз складно з вільною валютою в касі, але ж я не хочу обміняти їх, я хочу отримати свої чесно зароблені кошти з безготівкової форми в готівку!
Чому я їх не можу отримати?! Чому касира не приймають навіть заявки на отримання моїх коштів?! Чому я не можу отримати свої ж кошти?

Для тих кому хочеться написати про валютні спекуляції скажу, що ситуації в усіх різні й валюта може бути терміново потрібна для різних цілей — купівля авто, нерухомості, оплата лікування.
16 сентября 2022, 11:04
Добрий день. Перевіримо ситуацію та надамо вам зворотній зв'язок. Перепрошуємо за незручності.

makssss
makssss
16 сентября 2022, 13:56
Она вам явно без хамства ответила, что валюты нет, заявки не принимаем. И вместо обращения к специалистам или начальнику отделения, вы продолжили разговор с кассиром, рассказывая про честно заработанные деньги и получили хамство в ответ. Она всего лишь кассир, чего с ней спорить. Есть начальник отделения — к нему все претензии должны быть.
19036256
19036256
16 сентября 2022, 15:43
Валюта Вам прийшла не в конверті, а через мережу, якщо в країні, в якої йде війна нема валюти, то де касир Вам її візьме? Ви не одна така https://minfin.com.ua/company/oschadbank/review/300882 В Приват банку приймають заявки, а потім ці заявки скасовують, в Приват банку теж не коректні працівники? https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/299822