Ощад24 не дає відключити СМС інформування, хоча така опція присутня в додатку

Roman Bieliaiev 1 сентября 2022, 11:13
Отделение по адресу: Киев, ул. Тулузы, 3-А
У мобільному додатку Ощадбанку є опція «Повідомлення по картках» у якої є два варіант вибору:
1. Отримувати SMS по операціях на суму більше 1000 грн., вартість послуги по картці — 7 грн./міс
2. Не отримувати повідомлення

Але при виборі другої опції, приходить SMS з таким текстом: «Vybachte, u tsiliakh bezpeky SMS-banking za vashoiu kartkoiu X-XXX* ne mozhe buty vidkliucheno.»

Така собі ілюзія вибору… От нашо така опція у додатку, коли вана не працює (питання риторичне, бо я знаю відповідь: Ощадбанк — совкове лайно)

І, якби ж то, воно було безкоштовним, як усіх людських банках, так тут же платно і не дають змоги відмовитися від цієї «послуги».

І питання навіть не в 7 гривнах, а в тому що картка Ощадбанку використовується нами один раз на місяць — зняти кошти у банкоматі, після того як надійшли виплати (а це можна перевіряти через додаток, замість СМС), бо по іншому картку цього збоченого банку використовувати не можна, і ось списання ціх 7 грн заважає знімати всю суму, що надійшла та регулярно формуєтьс я мінусовий баланс через ці 7 грн.

Я то знаю вихід, переводити ті 7 з іншої картки кожний раз, щоб була рівна сумма і щом не було мінісу, проте якого біса я це маю робити, ще і за свій кошт?

Ощадбанк — це те що не зміниться ніколи.
OschadbankUA 1 сентября 2022, 13:49
Доброго дня.
Для використання Ощад 24/7 обов'язковою умовою має бути наявність підключення до смс-інформування. Ця послуга є платною і може складати 7 грн або 0 грн, в залежності від тарифного пакету по якому відкрито карту. Потрібно це для отримання одноразових паролів в підтвердження операцій. Дійсно, в додатку, є можливість відключення по карті смс, але тільки не по тій, за якою в клієнта відбувалася реєстрація в системі. Якщо ви не бажаєте сплачувати комісію в розмірі 7 грн в місяць, ви можете він неї відмовитися по дзвінку до контакт-центру 0800210800. Також, ви можете повідомити оператору про необхідність зміни каналу інформування з смс на Push — повідомлення. Після цього ви будете отримувати Push -повідомлення з інформацією про стан вашого рахунку, рух по ньому коштів та зможете й надалі користуватися Ощад 24.

1 сентября 2022, 11:32
Самый простой выход, о котором я уже несколько лет периодически пишу на Минфине — это
оформить бесплатную карту «Моя Картка», у которой смс-информирование и интернет-банкинг являются бесплатным функционалом в пакете услуг.
Таким образом у вас, как клиента Ощада, будет две банковские карты:
— на карте «Моя Карта» — сключено смс-инфо и есть доступ к Ощад24;
— на карте, куда вы получаете выплаты отключено смс-инфо, но вы всегда можете
зайти в приложение Ощад24 или вэб-банкинг Ощад24 и посмотреть балансы по всем своим картам.

Кто-то скажет что это не очень удобно, зато бесплатно…

К сведению, с карты «Моя картка» надо раз в два-три месяца делать хотя-бы одну транзакцию, чтобы не платить абонплату за облуживание счета без движения.
Я обычно пополняю мобильный на 10 гривен, которые периодически появляются на карте в качестве процентов по депозиту в Ощаде.
Roman Bieliaiev
Roman Bieliaiev
1 сентября 2022, 15:55
OschadbankUA, а що вам заважає:
1. Написати, у додатку, що на основній картці неможливо відкоючити СМС?
2. Додати можливість клієнту самостійно обрати PUSH сповіщення?

От я не розумію чому у нормальних банках це можна двома кліками у додатку зробити, а у вас все через одне місце.

Хоча здогадка є - в такому разі, коли переключення на PUSH так ускладнене, банк просто буде більше заробляти. Воно то знається, що 7 грн. небагато, але на мільйонах клієтів виходить не мало.
1 сентября 2022, 18:09
Хотите помочь Ощаду — сделайте доработки ихнего софта забесплатно…
SergeyNina
SergeyNina
2 сентября 2022, 0:08
Странно. Раньше была настройка присылать уведомления на емейл. Теперь приходят уведомления на электронную почту очень удобно чем пуш или смс
OkeyDoki
OkeyDoki
4 сентября 2022, 21:43
Звонишь на гор линию и отключаешь смс-ку по карте…

Боже мой 2 минуты времени зато целые посты создаете.

М-да.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Ощад24 не дає відключити СМС інформування, хоча така опція присутня в додатку