ОЩАДБАНК зумисно не повертає кошти якщо транзакція не відбулася

04.08.22р ми оплатили картою ощадбанку через пром товар. Через два дні, з нами зв’язався продавець, та повідомив, що товар бракований, і те що від відмовився від коштів. Кошти мали надійти нам напротязі 3-ох робочих днів на карту.Пройшло 9 днів, цих коштів немає. Ми зателефонували на гарячу лінію Ощадбанку де сидять взагалі некомпетентні співробітники, які нам нахамили та повідомили що кошти розблокуються банком не раніше ніж через 31 календарний день, (через місяць) після проплати, при цьому відповісти на питання чому так довго, і якими законами чи нормативно правовими актами керується даний банк відмовились, ссилаючись на свою некомпетентність.Чесно кажучи після такого взагалі пропадає бажання бути клієнтом цього банка. ПрошуВас розібратися в даній ситуаціі.
16 августа 2022, 15:12
Добрий день. В цій ситуації повернення коштів відбувається автоматично і вплинути на нього, якщо продавець справді здійснив повернення, неможливо. В даному випадку мова йже про міжбанківські розрахунки. Тобто, при проведенні операції, кошти списуються з рахунку в Ощадбанку і відправляються на рахунок продавця в його банку. Якщо ж він, як сам повідомив, здійснив відмову, то кошти буде повернено після того як його обслуговуючий банк це повернення проведе. Якщо ж кошти ще не було списано з вашого рахунку (заблоковані кошти), ми в будь-якому випадку маємо отримати підтвердження відхилення переказу від іншого банку. Максимальний термін, який на це відведено — 31 день, що вам і повідомили наші спіробітники.

16 августа 2022, 12:20
DARKSKRIN.прежде всего продавец пусть докажет,что он отказался от Вашего платежа,в Ощад24 есть Ваши средства,в виде «тимчасово заблоковані»,если есть ,то просто ждите,когда возле суммы исчезнет значок «часы,со стрелками«-после этого можно пользоваться.Ответить Вам ПОЧЕМУ?»відповісти на питання чому так довго, і якими законами чи нормативно правовими актами керується даний банк відмовились, ссилаючись на свою некомпетентність."ТОМУ ЩО В УКРАЇНІ ВІЙНА.
Олександра Воронкова
Олександра Воронкова
16 августа 2022, 16:13
Да ладно, як зручно ви прикриваєтесь воєнним станом. А що закони України помінялися??? До речі ніякого значка часів зі стрілочками НЕМАЄ. Просто пише заблоковано і сумма
17 августа 2022, 15:48
Заблоковано пише?Так це означає,що гроші нікуди не ділися.А згідно банківських операцій вони«тимчасово заблоковані»,нікуди не треба ходити,писати.а просто чекати.Зробили з мухи слона.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / ОЩАДБАНК зумисно не повертає кошти якщо транзакція не відбулася