Шахрайство

Декілька днів назад, знімала грошовий переказ в Одеській область, смт Овідіополь. Мало того, що я тиждень ходила щоб дізнатись чи є валюта в цьому відділені, кожного разу мені відповідали, що $ немає і коли будуть не знають. Так ще коли я вже нарешті зняла ці гроші, виявилось що деякі купюри просто не можна ніде поміняти на гривні, так як на одній є маленька іржа, інша трохи потерта, 50 долларів 92 рік ніби вже не ходові. Вибачте, але я знімаю гроші в банку і в мене навіть думки ніколи не було, що в банку мені можуть дати не ходові купюри. Я не знаю як тепер мені поміняти ці 450 $, адже я звернулась в ощадбанк в відділеня в Одесі і мені відмовили. Нажаль, квитанцію я на зберегла і мене ніхто не хоче слухати, але раз на те пішло, то по камерам відеоспостерігання буже прекрасно видно що це дійсно так, що саме в банку мені дали такі гроші, які я зараз ніде не можу поміняли. Дуже шкода, що саме в той час, коли в країні йде війна обманюють навіть в банку.
OschadbankUA 3 августа 2022, 11:01
Добрий день. В касі банку не могло виявитися банкнот, які виведені з обігу, або суттєво пошкоджені, адже сам банк в жодному разі такі б не прийняв.
Загалом, ми наполегливо рекомендуємо не лише зберігати квитанції, а й перевіряти банкноти безпосередньо при їх отриманні в касі.

3 августа 2022, 11:05
Доллары до 1996 года это фактически коллекционные если в нормальном состоянии можно продать коллекционерам чуть дороже курса. В остальных случаях можно сдать на инкассо в обменники или некоторые банки , будет около минус 10%.
3 августа 2022, 11:09
Банки многие сейчас не берут купюры с повреждениями так как инкассо изношенных долларов не сильно возможно, евро ещё можно вывезти и обменять, а с долларами проблема, особенно с сильными повреждениями. Некоторые обменники да — берут и сейчас, но дисконт может быть до 50% от номинала купюры
3 августа 2022, 11:13
Доллары до 1996 года не имели средств защиты от подделок как современные и независимо от состояния идут на инкассо как устаревшие купюры, раньше старые доллары банки брали их под комиссию 3%
19036256
19036256
3 августа 2022, 12:54
Перевіряйте гроші не відходячи від касси,Вам треба було ті купюри не брати в кассира,в крайньому випадку брати по курсу гривню (як я зробила,і забула про такий переказ).А відеоспостереження ніхто не буде шукати і дивитися,бо там може не бути показано,які Вам видали купюри.Нажаль,Вас ніхто не буде продовжувати слухати,з валютою в Україні зараз проблеми,Ви і самі це зрозуміли,коли ходили декілька разів за валютою,зараз війна.
Danilich
Danilich
5 августа 2022, 10:01
Вообще-то надо смотреть что дают в кассе, нередко в обменниках и в банках впаривают проблемные купюры — затертые, с метками, заклеянные или меченые. Нужно тщательно смотреть обе стороны! Когда-то мне подарили баксы 92 г, еле сдал их в ОАЭ в обменник, перед этим обойдя кучу обменников, практически нигде их не берут, разве что в захудалых странах типа Египта или Азии