Неможливо закрити картку в іншому місті навіть під час війни

Лера Лера 22 июля 2022, 12:19
Доброго дня, банк нараховує комісію по зарплатні картці 25 грн, хоча з початком війни я не отримую заробітну плату, і взагалі цією карткою не користуюсь. Карта відкрита в Київській області, а я виїхала в іншу, наразі в мене немає фінансової можливості їхати в місто де мені її відкривали. Це взагалі нормально? В країні війна, а банк не може піти назустріч клієнту і закрити карту в будь якому відділенні. От з чого я маю платити комісію 25 грн, якщо я залишилась без роботи? А тим більше за що, якщо ніякого руху по моєму карткової рахунку немає, я ще згодна коли я отримувала зарплату, але зараз за що? Зато як задовбувати мене щомісяця, аби я скористувалася вашою кредиткою, так це аж бігом, звісно, банк же в цьому зацікавлений, на відміну від того, щоб допомогти клієнту вирішити його питання.

Jokets
Jokets
22 июля 2022, 13:13
Почему платить комиссию? Ну так читать условия и правила надо и тарифы прежде чем пользоваться
22 июля 2022, 13:22
Питання було не для таких особливо розумних проплачених коментаторів.При відкритті рахунку я знала,що буде ця комісія це логічно так як банк надсилає і смс інформування і клієнт користується карткою. Але коли немає ніяких зарахувань і руху по картці то за що ця комісія?З чого я маю її оплачувати,якщо не маю доходу.
19036256
19036256
25 июля 2022, 9:51
Лера Лера,тут нема проплачених коментарів,всім не можливо заплатити,але і я відповім,ще є така оплата за обслуговування неактивного рахунку.А закрити рахунок нажаль було і до війни,це тільки в тому відділенні,в якому відкривали рахунок.
26 июля 2022, 15:57
Я знаю про те,що закрити рахунок можна в тому відділенні, де я його відкрила, але війна це хіба не привід, щоб спростити цю процедуру?Ту ж заявку на закриття можна подати заповнивши онлайн форму та підписати її ЕЦП це хіба так важко?Це комісія не за неактивний рахунок, а за обслуговування карткового рахунку, в мене вона знімалась щомісяця,якщо я не не витрачали, якщо не помиляюсь менше 3000 грн. І про це я теж знала, і в мене не було питань з цього приводу, просто я бачила багато відгуків клієнтів, і саме такі розумні коментатори як не виривають фрази з контексту так ще щось. Моє невдоволення було в тому,що банк не йде назустріч клієнту навіть попри війну і як приклад я навела свою ситуацію, що мені немає з чого платити комісію, і рахунок я не можу поїхати закрити,бо мені мало того,що треба кошти на дорогу ,так ще й доведеться шукати на добу житло

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Неможливо закрити картку в іншому місті навіть під час війни