Хамство й не коректне висловлювання до військового

Jurchuk 16 июля 2022, 7:12
Дружина перекинулася на мою карту соціальну виплату так як у неї картка пошкоджена і потрибує перевипуску скидала кошти о 0.29.39 годині до 7 години ранку кошти так і не поступили на мій картковий рахунок дзвоню на номер 0800210800 спершу попадались нормальні опиратори но чомусь постійно вводили в оману що кошти повернулись назад до дружини на її картковий рахунок, а в останній раз подзвонив підняло трубку *** почала мене перекривати і сказала що кошти прийдуть на наступному тижні так як вихідні і дані опирації проводяться у триденний робочий час скажіть будласка чому раніше не було проблем скидав я дружині дружина мені без жодних проблем кошти на протязі кількох хвилин надходили, а зараз чомусь у дружини в За стосунку кошти заблоковані і так і ненадійшли на мій рахунок
OschadbankUA 18 июля 2022, 9:52
Доброго дня.
Термін зарахування коштів на карту з моменту переказу регламентировано Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» статья 8, пункт 8.4 де чітко зазначено:
«Міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів.
Внутрішньо банківський переказ виконується в строк, встановлений внутрішніми нормативними актами банку, але не може перевищувати двох операційних днів».
Ссылка на ЗУ: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2346-14#Text
Якщо даний термін ще не минув, рекомендуємо очікувати зарахування.

Jokets
Jokets
16 июля 2022, 7:22
Интересно как вы общались с ними, что-то сомневаюсь что вежливо и не перебивая сотрудника, а начали объяснять видимо какие они такие сякие, а вы военный герой, а когда услышали про 3 дня там вообще устроили истерику. Хотя 3 дня это срок который установлен на уровне закона Украины.
16 июля 2022, 8:21
Чому нашi люди постiйно шукають собi проблеми. Хай дружина додаcть свою картку Ощада у GooglePay на смартфонi та розраховуеться телефоном у торгiвельнiй мережi.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Хамство й не коректне висловлювання до військового