Блокіровка карти ,за смс повідомлення від банку

За смс інформування на карті виникла заборгованість від банку, -15 грн, за що не відомо просто не поступали кошти на карту. Поповнила карту, борг свій банк забрав, це нічого, Навіщо блокувати карту без попередження! Я не можу ні кошти зняти ні перекинути ні розблокувати картку!!! Співробітник банку сказав, тільки автоматично знімиться розблокіровка протягом трьох днів!!! Три дні це жесть!!! вони не можуть її розблокувати!!! Це як? Могли б подзвонити попередити, а якщо в мене не має за що хліба купить дітям? Самі ввели в мінус, і заблокували всі кошти. Не має слів просто, напевно ні один банк собі такого не дозволяє (((Я в шокі це ще не має слів. -15 грн ,і всі кошти заблоковані, То переджувати треба!!! Да ні легше всі кошти заблокувати (((((((😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
15 июля 2022, 10:42
Доброго дня. Для уникнення подібних ситуацій просимо вас залишати кошти на рахунку для списання комісії, щоб не виникало заборгованості. Звертаємо увагу, що можна підключити безкоштовні push-сповіщення через контакт-центр або чат-бот.

Списати кошти на погашення заборгованості банк може лише після повного фінансового зарахування. Якщо поповнення рахунку проводилось через сервіс іншого банку, максимальний термінал обробки операції справді складає три робочі дні, але, як правило, відбувається значно швидше.

15 июля 2022, 5:18
Я так , так срочно кошти нада (а карта Приват банка зламалась (І тут така підстава від Ощадбанку (((ну як заблокувати всі кошти на карті ? Ну не розумію я (Головне і сповіщення ці не виключаються (Я ж ні кредиту не брала в вас нічого ,Як можна за смс сповіщення заблокувати кошти , ніяк не заспокоюсь (((
zig4free
zig4free
15 июля 2022, 9:56
Вы сами виноваты что связались с этим банком.
15 июля 2022, 11:18
Та да , тільки на смс зверху,написали проблема вирішена, а кошти як були заблоковані так і є,це норм так якщо всім так блокувати кошти на три дні ,то нормальний заробіток.
20 июля 2022, 9:20
Тут банк показав всі банківськи закони https://minfin.com.ua/company/oschadbank/review/293152
15 июля 2022, 11:12
Да ні просто попереджати банк повинен,про арешт коштів, зніміть 15 грн , навіщо ж усю суму блокувати ?
Jokets
Jokets
16 июля 2022, 7:24
А читать условия правила и тарифы не надо?
20 июля 2022, 9:12
Людмила Бжистовська, три БАНКОВСКИХ дня происходит обработка операции, забудьте о блокировке за СМС, такого нет в банке.Пока не погасится долг Вы просто не можете пользоваться деньгами, а они зайдут после трёх дней, если Вы начнёте переводить или снимать, деньги с необработанной операции, у Вас возникнет несанкционированный овердрафт, Вы одолжите у банка Ваши же деньги, и за это прийдётся заплатить дополнительно.Не делайте нервы, ждите, когда операция обработается. Три банковских дня, это минус выходные, сегодня 20 числа деньги должны быть разблокированы.Який заробіток, що ви пишете, банк на цьому нічого не заробляє.А в Приваті Ви не бічили напису-«кошти відправлені на ОБРОБКУ»????? У всіх банках операції обробляються, десь швидше, десь довше, не більше трьох днів, миттевих операцій нема.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Блокіровка карти ,за смс повідомлення від банку